Anna Karwan – kim jest mąż i dzieci znanej wokalistki? Wiek i wzrost piosenkarki

W naszym kraju nie brakuje inspirujących artystek, które mimo trudnych doświadczeń w przeszłości odniosły sukces. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Anna Karwan. To bardzo ciekawa postać, którą warto poznać lepiej. Dlatego też postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na jej temat. 

Anna Karwan – życiorys, wiek, wzrost i miejsce urodzenia

Anna Karwan urodziła się 6 grudnia 1985 roku w Łaszczowie. Oznacza to, że obecnie piosenkarka ma 39 lat. Jeśli chodzi o jej wzrost w sieci trudno trafić na informacje na ten temat. Życiorys piosenkarki był dość burzliwy. W wieku 16 lat opuściła dom rodzinny i przeniosła się z matką do Warszawy, gdzie pracowała w kawiarni, a przez pewien czas była nawet bezdomna, pomieszkiwała na warszawskim Dworcu Centralnym. Mimo tych trudnych doświadczeń udało się jej jednak odnieść sukces. 

Anna Karwan – kariera

Anna Magdalena Karwan to polska piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Początki jej kariery były skromne – śpiewała na weselach, w restauracjach oraz współpracowała jako chórzystka z innymi artystami, takimi jak Ania Dąbrowska, Monika Brodka czy Kasia Cerekwicka. W 2006 roku nagrała utwór przewodni serialu TVN “Hela w opałach” . Jednak prawdziwy przełom nastąpił po udziale w siódmej edycji programu talent show “The Voice of Poland” w 2016 roku. Anna dotarła do finału, zajmując trzecie miejsce. Po programie wydała singiel “W prezencie”, który napisała dla niej Natalia Kukulska. Jej debiutancki album, zatytułowany po prostu “Ania Karwan”, ukazał się w 2019 roku. To wydawnictwo przyniosło jej uznanie i nagrodę “Premiery” na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2023 roku Anna wydała kolejny album, “Swobodnie”. Piosenkarka wystąpiła także w 11. edycji “Tańca z Gwiazdami”. W parze z Janem Klimentem zajęła piąte miejsce.

Anna Karwan – rodzina

Anna Karwan wychowywała się w rodzinie z artystycznym zacięciem. Dzięki temu Anna miała okazję zetknąć się z różnymi dziedzinami sztuki. Jej matka grała na mandolinie i skrzypcach, ojciec tańczył w zespole ludowym. Piosenkarka posiada także siostrę, która również śpiewa, jednak nie powtórzyła sukcesu artystki. 

Anna Karwan – życie prywatne. Kto jest jej mężem/partnerem? 

Anna Karwan jest osobą, która dba o to by jej prywatność pozostała kwestią, która nie będzie przedmiotem dyskusji mediów. Wiadomo, że przez pewien czas związana była z Markiem Zielińskim. Związek ten jednak przetrwał próby czasu. Obecnie nie wiadomo czy Anna Karwan jest z kimś związana. Pozostaje nam uszanować jej prywatność 

 

Anna Karwan – dzieci 

Anna Karwan nie ukrywa tego, że jest matką i rola ta jest niezwykle ważna w jej życiu. Jest matką jednego dziecka – córki Oliwii, która przyszła na świat w 2013 roku. Dziewczynka ma więc już 11 lat. Co ciekawe widzowie mogli poznać córkę artystki dzięki programowi “Taniec z Gwiazdami” w jednym z odcinków zatańczyła bowiem ze swoją mamą. Na co dzień jednak Anna Karwan dba o prywatność swojego dziecka i nie publikuje jego wizerunku w social mediach.

Anna Karwan – Facebook i Instagram

W dzisiejszych czasach większość artystek wykorzystuje możliwości, które daje internet by promować swoją działalność. Anna Karwan również zalicza się do tego grona. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych – zarówno na Facebooku, jak na Instagramie. Na Facebooku prowadzony jest oficjalny fanpage piosenkarki, który obserwuje obecnie 96 tysięcy osób. Nieco więcej obserwujących zgromadził jej profil @aniakarwan – jest to obecnie 111 użytkowników. 

Anna Karwan – ciekawostki z życia

  • W jednym z wywiadów Anna Karwan przyznała, że była ofiarą przemocy. Jej sprawcą był jej ojciec, który zmagał się z chorobą alkoholową. Po spożyciu alkoholu miał odreagowywać swoje negatywne emocje na artystce, jej matce i siostrze. 
  • Trudne doświadczenia z młodości sprawiły, że zmagała się z depresją, która nasiliła się po narodzinach córki. Na szczęście, dzięki leczeniu farmakologicznemu i terapii Anna Karwan wyszła z choroby.