Internautki oskarżyły Gosię o HIPOKRYZJĘ i mają rację! Ach ta Rozenkowa, opublikowała TAKIE ZDJĘCIE – już zapomniała, co mówiła w TVNie? Zobacz dowód jej obłudy!

Małgosia Rozenek niedawno wraz ze swoim mężem Radosławem wystąpiła w “Dzień dobry TVN” jako najpopularniejsza para show biznesu ubiegłego roku.

Oczywiście opowiadali o swojej wielkiej miłości, przyjaźni i karierze, którą sami się niby zaskoczyli. Występ miał też na celu promować ich program, który pojawi się na antenie TVNu “Iron Majdan”. Oczywiście Rozenkowa powiedziała coś, co jakoś nijak ma się do rzeczywistości…

 

Perfekcyjna twierdzi, że ona nie sprzedaje swojej prywatności, że chroni swoją rodzinę przed mediami… Taaaaa…

Co więcej, na zarzut Doroty Wellman, że przecież aktywnie publikuje mnóstwo zdjęć ze swojego domu, to odparła zarzut, że to ona decyduje, co pokaże światu. Zdjęcia odzwierciedlają zazwyczaj jakieś jej piękne wnętrze, meble i ona ściśle kontroluje, co eksponuje. Ponoć nie publikuje prywatnych zdjęć swojej rodziny, synów…

Minęło kilka dni i co publikuje Małgorzata?

Siebie, Radzia i synów z poprzedniego małżeństwa! Co więcej, kiedy prześledzi się jej Instagrama to można poukładać ze zdjęć jak wygląda jej domu, chyba każde pomieszczenie już pojawiło się na jej koncie.

Perfekcyjna chroni prywatność? Serio?

Gosiu uważasz, że na tym to polegać? Czy pokazywanie twarzy dzieci, to nie jest pokazywanie dzieci?

Czujne obserwatorki długo nie czekały, aby uświadomić swoją idolkę:

 

“Ponoc Pani nie pokazuje synow w mediach spolecznosciowych!!😄😄😄”.

 

“hahaha, oj bardzo panią lubię , ale znowu Pani mówi co innego a robi co innego – parę dni wcześniej mówiła Pani że nie pokazuje domu , rodziny , synów – a tutaj proszę. Niech Pani się zdecyduje – albo tylko pokazać życie zawodowe, które jest super; albo pokazywać rodzinę i się do tego przyznawać w mediach i TVN :-)”.

 

Oczywiście Małgorzata zaprzecza swoim słowom i twierdzi, że chodziło jej o to, że nie wpuściłaby kamer do domu…

No cóż chronienie prywatności dziecka kojarzy nam się z zachowaniem Lewandowskich, gdzie dali poznać Klarę jako “dziecko bez twarzy”.

 

No cóż najwyraźniej “prywatność” według Małgosi, to coś na czym może zarabiać tylko ona… Swoją kamerą pokaże, ale obcą już nie!

 

Zobacz kontrowersyjne zdjęcie Majdanów:

 

rodzina Majdanów

źródło: instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *