30 września 2023

Aktorka VEGI SKOMENTOWAŁA zdolności DODY na podstawie ZWIASTUNA… Wyjątkowo fałszywa osoba?! Zapomniała, co mówiła wcześniej o piosenkarce?

Przed nami dwie premiery ponoć podobnych, a na pewno powiązanych ze sobą filmów. Mowa oczywiście o “Kobietach mafii” Patryka Vegi i “Pitbullu.Ostatnim psie” teraz w reżyserii Władysława Pasikowskiego, chociaż początkowo miał być Vegi. W obu produkcjach jedną z głównych ról ma charakterna blondynka, w przypadku Vegi – Katarzyna Warnke, a u Pasikowskiego jak wszystkim wiadomo – Doda. Nie wiedzieć czemu Warnke postanowiła skomentować rolę Dody.

 

Wypowiedz Kasi nieco zaskakuje, bo była pierwszą która wyśmiewała piosenkarkę po zatrzymaniu przez policję i pierwszą ironicznie wypowiadającą się o jej graniu w filmie. Chyba postanowiła zmienić taktykę, bo teraz wypowiada się o Dodzie jak o najlepszej koleżance z branży:

 

Muszę przyznać, że Doda jest bardzo fajna, bardzo mi się podobała. Jeśli będzie w filmie taka, jak w trailerze, to będzie miała sukces i myślę, że słuszny. To jest ogromne wyzwanie. (…) Myślę, że to niesamowity krok z jej strony. Jeśli będzie dobrze, to powinna być doceniona”.

 

Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że to komentarz dla Party to tylko sarkazm i dobra mina do złej gry Kasi. Produkcje w których grają panie są konkurencyjne o podłożu konfliktu. Patry Vega szczerze ma żal o Dodę, a przecież wiadomo, że aktorami Vegi mogą być tylko jego “przyjaciele”.

 

Zwiastun do “Pitbulla. Ostatniego psa” został już obejrzany ponad 1 mln razy na Youtubie. Jedni zachwycają się Dodą, inni pewnie z góry ją krytykują, ale trzeba przyznać, ze piosenkarka robi wrażenie. Nie ma co ukrywać, ze jej przeciwnicy też pójdą do kina, żeby zobaczyć jak sobie radzi. Ta premiera będzie wydarzeniem roku.

 

źródło: party, instagram.com

 

Dodaj komentarz