Hollywoodzki AKTOR na skraju ŚMIERCI. GWIAZDOR zmaga się z RAKIEM KRTANI i wygląda coraz GORZEJ. (foto)

Większość z nas Vala Kilmera kojarzy z postacią Batmana, w którą wcielił się filmie “Batman Forever” z 1995 roku. Gwiazdor Hollywood od kilku lat zmaga się z rakiem krtani i wyraźnie przegrywa walkę z chorobą. 58-latek nie wygląda zbyt dobrze, a o swoim problemie opowiedział mediom ponad rok temu. Na początku 2015 roku trafił do szpitala, gdzie dostał szokującą diagnozę o chorobie nowotworowej. Początkowo nie chciał o tym mówić, jednak okrutna prawda za sprawą serwisów plotkarskich szybko wyszła na jaw.

 

Kilmer ze względu na pogarszający się stan zdrowia od dłuższego czasu unika pokazywania się w miejscach publicznych. Z informacji jakie przekazywali jego znajomi wynika, że nie jest też w stanie mówić, a choroba posunęła się tak daleko, że wszyscy obawiają się najgorszego w tym przerzutów do mózgu. Marzeniem Vala było jeszcze zagranie w kontynuacji Top Guna, gdzie zagrał pilota myśliwców Icemana, jednak ze względu na pogarszający się stan zdrowia nie będzie mu to raczej dane.

 

Środowisko, jak i aktorzy związani z Hollywood są mocno poruszeni i zmartwieni stanem swojego kolegi i idola. Wszyscy trzymają za niego  mocno kciuki w tej nierównej walce i wierzą, że uda mu się jeszcze powrócić do zdrowia.

 

źródła: film.wp.pl, foto youtube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *