Najpierw wygrała walkę z RAKIEM, później zszokowała cały ŚWIAT! Internauci sugerują jej wizytę u PSYCHIATRY! (foto)

Najpierw wygrała walkę z RAKIEM, później zszokowała cały ŚWIAT! Internauci sugerują jej wizytę u PSYCHIATRY! (foto)

Historia 34-letniej Katie Rose to scenariusz na film dokumentalny. Amerykanka przeżywała w swoim życiu bardzo ciężkie chwile. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór piersi. Jedyną nadzieją na to by realnie myśleć o przyszłości była mastektomia i chemioterapia. Zrozpaczona kobieta zdecydowała się na zabieg i leczenie, ponieważ chciała żyć. Ostatecznie po dwóch latach walki i wyrzeczeń Katie pokonała śmiertelnego przeciwnika. Niestety później przyszło załamanie i depresja.

 

 

Mieszkanka Los Angeles nie potrafiła zaakceptować swojego obecnego wyglądu i czuła się fatalnie. 34-latka przyznała, że postanowiła walczyć z depresją, jednak jej sposób zszokował miliony ludzi na całym świecie. Katie zdecydowała się na całkowitą metamorfozę. Powiększyła piersi do gigantycznego rozmiaru i jak twierdzi dziś czuje się spełnioną i szczęśliwą kobietą. Niestety to niejedyny zabieg jaki przeszła, dlatego wielu na jej widok puka się w głowę i sugeruje wizytę u psychologa.

 

 

Kobieta nic sobie jednak nie robi z wszelkich sugestii i porad i jak twierdzi dziś czuje się zdecydowanie pewniejsza siebie, ponieważ zniknął lęk jaki towarzyszył jej przez ostatnie lata. Katie Rose przeszła szereg innych modyfikacji i po implantach piersi przyszedł czas na usta i twarz. Amerykanka z racji tego, że  nie miała pieniędzy na swoje zachcianki zdecydowała się testować w sieci gadżety erotyczne. Rola króliczka doświadczalnego w pełni jej odpowiada, a opinie innych zupełnie ją nie interesują.

 

 

 

źródła: mirror.co.uk, foto instagram.com, youtube.com