MONIKA BRODKA już tak nie wygląda! Piosenkarka znów zmieniła FRYZURĘ! Tym razem pofarbowała WŁOSY na”wściekły kolor” czym zszokowała swoich FANÓW. (foto)

Monika Brodka po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Piosenkarka znana jest z eksperymentów ze swoją fryzurą jednak takiego efektu mało kto się spodziewał. Jeszcze nie tak dawno temu ogoliła się na “zero”, później przyszedł czas na zapuszczenie włosów i pofarbowanie ich na blond, a teraz ku zaskoczeniu wszystkich wokalistka zaszalała z kolorem.

 

Piosenkarka pojawiła się ostatnio na rozdaniu “Paszportów Polityki”, gdzie można ją było zobaczyć w niecodziennej fryzurze. Tym razem postawiła na róż… czyli kolor, którego jeszcze nigdy nie miała. Co skłoniło 30-latkę do takiej zmiany ciężko stwierdzić, jednak metamorfoza jest znaczna i zszokowała wielu fanów gwiazdy polskiej estrady. Brodka powoli przyzwyczaja nas do tego, że co rusz zmienia kolor, bądź wygląd i to zapewne nie jest jej ostatnie słowo w tej kwestii.

 

30-letnia artystka lubi zaskakiwać i robi to coraz częściej. Mimo to fani jej kolejny eksperyment przyjęli dość ciepło. Prócz włosów, które zwróciły uwagę wszystkich, Brodka na to wydarzenie założyła stylizację “a’la szkolny mundurek” i białe pantofelki.

 

 

źródła: radiozet.pl, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *