Gwiazda internetu WYŚMIEWA TOMASZA MACKIEWICZA!? Nie skończyło się na bulwersującym wpisie! Youtuber dodał jeszcze WIDEO! Zobacz!

Nikt chyba nie spodziewał się, że tragedia jaka spotkała Tomasza Mackiewicza może kogoś bawić! Okazuje się, że jeden z “internetowych gwiazd” postanowił obśmiać sytuację polskiego himalaisty… Dodał na swoim Facebooku przerażający i chamski mem!

 

Piotr “Koza” Kozerski opublikował zdjęcie Tomasza z logiem firmy znanej z mrożonego jedzenia, które podpisał wymownie “MROŻONA HIMALAJSKA”. Żeby tego było mało to skomentował jeszcze śmierć Mackiewicz w taki sposób:

 

“Żeby nie było, niedobrze, że zdechł, ale na własne życzenie, więc można “.

 

Nie trzeba było długo czekać na ostrą reakcję internautów. Szybko polała się zasłużona fala hejtu na Kozerskiego i szybko jego post znikł z Facebooka. Nie wiadomo, czy sam usunął wpis, czy zniknął na skutek zgłoszonego nadużycia. Chociaż bulwersującego postu nie ma, “gwiazdor” wciąż dostaje masę obraźliwych komentarzy i gróźb na Facebooku i Youtubie.

 

Nie tylko obserwatorzy są wściekli na Piotra, ale i firma, którego logo użył do swojego “żartu”. Ta marka wydała oświadczenie, że jest oburzona powstałym memem i wykorzystaniem ich loga  Będą chcieli podjąć kroki prawne wobec youtubera i sprawa moze skończyć się w sądzie. Przyczynili się również do  usunięcia jego wpisu z Facebooku.

 

Piotr chyba nie uczy się na błędach, bo już wrzucił na swoje konto “przepraszający” ironiczny filmik:

 

 

Czy naprawdę kogoś “bawi” prawdopodobna śmierć w samotności, w strasznych warunkach, ból rodziny i bezradność wszystkich wobec natury?

 

Jesteśmy zbulwersowani i przerażeni, jaka jest znieczulica ludzka…

Co Wy myślicie o takim zachowaniu osoby publicznej?

 

 

źródło: facebook.pl, YouTube.com, jastrzabpost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *