Garnitur to jej znak rozpoznawczy. Wiemy, dlaczego Viki Gabor nie nosi spódnic i sukienek!

10 lipca 2021 r. Viki Gabor skończyła 14 lat, jest więc jedną z najmłodszych gwiazd sceny muzycznej.

Nastolatka urodziła się w Hamburgu w polsko-romskiej rodzinie. Popularność Viki Gabor przyniosło zwycięstwo w 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku.

 

Viki Gabor
z dnia na dzień stała się gwiazdą – https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

 

Wygrana stała się początkiem kariery Viki i można by się obawiać, że popularność może dziewczynce uderzyć do głowy. Jak przyznaje nastoletnia gwiazda, była to duża zmiana:

 

Jednego dnia byłam uczennicą czwartej klasy szkoły podstawowej, a nazajutrz po wygranej stałam się bardzo rozpoznawalna i zajęta. Nikt chyba nie jest gotowy z dnia na dzień, żeby przewrócić swoje życie do góry nogami. W moim przypadku to też trwało chwilę, zanim przyzwyczaiłam się do nowej rzeczywistości, ale jestem bardzo szczęśliwa ze swoich osiągnięć.*

 

Znakiem charakterystycznym stylu Viki Gabor jest noszenie kolorowych garniturów. Jest to nietypowe nie tylko z uwagi na płeć, ale też na wiek wokalistki.

 

Viki Gabor w garniturze
garnitur to jej znak rozpoznawczy – https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

 

Viki bardzo rzadko pokazuje się w sukience czy spódnicy. Często unikanie odkrywania nóg wiąże się z kompleksami. A jak jest u zwyciężczyni Eurowizji?

 

W przypadku Viki nic takiego nie ma miejsca. Po prostu nie lubi nosić sukienek i spódnic, ale powoli się do nich przekonuje:

 

prawdą jest, że niezbyt lubię sukienki i spódnicę, ale coraz bardziej zaczynam się do nich przekonywać*

– przyznała.

 

Viki Gabor w sukience
tak wygląda w sukience – https://www.instagram.com/vikigaborofficial/

 

* cyt. fakt.pl

 

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.