25 września 2023

Filip Chajzer na Facebooku “serdecznie ściska CZŁONKA”… Portal zablokował mu konto.

Filip Chajzer to jedna z niewielu osób medialnych, która chętnie bierze udział w różnych akcjach związanych z pomocą “przeciętnym” ludziom.

Chyba każdego wzruszył zorganizowaniem dla autystycznej dziewczynki imprezy urodzinowej z tłumem ludzi, bo na jej przyjęcie nikt nie przyszedł. Oczywiście swoje akcje udaje mu się rozprzestrzeniać dzięki portalom społecznościowym, między innymi Facebookowi. Niestety jego konto zostało zablokowane! Czym zdenerwował administratorów?

 

Filip opublikował zdjęcie na którym widać rączkę jego dziecka, a w tle telewizor z ujęciem reklamy ze Zygmuntem Chajzerem. Filip opisał zdjęcie następująco:

 

“Kiedy z rana się zesrałeś, a dziadek ma już gotowe rozwiązanie”.

 

W opisie dodał jeszcze emotoikonkę “kupy”. Okazało się, że za ten post dziennikarzowi zablokowano konto. Filip bardzo się zdenerwował, czego dał upust we wpisie na Instagramie:

 

“I tak oto pierwszy raz w życiu Facebook zablokował mi konto. To kara za naruszenie zasad społeczności FB. Zasady naruszyło zdjęcie dziecięcej rączki z dziadkiem w tle. Pozwolę sobie naruszyć standardy jeszcze raz. Człowieku, który to zrobiłeś – jesteś idiotą”.

 

Chyba owy “idiota” się przestraszył się tego “groźnego” wpisu i odblokował profil Chajzera, na co on dwuznacznie odpowiedział:

 

“Facebook jednak się zreflektował. Pozdrawiam i serdecznie ściskam Członka”!

 

Owy “członek” zapewne jest najszczęśliwszy na świecie! Takie wyróżnienie!

Zobaczcie jak szybko można zdenerwować Filipa i jak równie szybko odzyskać jego “serdeczność”.

No bo jakby jego życie wyglądało tydzień bez Facebooka? No chyba, że planuje jakąś super akcję, gdzie pomoże ludziom, no to mógł się zdenerwować.

 

Zobacz, które zdjęcie oburzyło “członka”:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz