Filip Chajzer ma nową dziewczynę! Połączyły ich psy?!

W maju 2022 r. Filip Chajzer został przyłapany na randce z Anną Jędrzejuk. Ówczesna partnerka prezentera – Małgorzata Walczak – o sprawie dowiedziała się z mediów i wkrótce potem para się rozstała.

Jednak Filip Chajzer nie stworzył związku z Jędrzejuk, a to teraz ma nową dziewczynę.

 

https://www.instagram.com/filip_chajzer/

 

Jako pierwszy o tym fakcie poinformował Pudelek. A zaczęło się od zdjęcia dwóch psów, jakie prezentera zamieścił na swoim profilu.

 

Mówią, że jak nie polubicie ich profilu to zbezczeszczą moje persy… a wszyscy wiemy, że karma wraca 💩🙂

a tak serio – jeśli tak jak ja pokochaliście rasę “pół pies/pół owca” Lagotto Romagnolo to zapraszamy 👊

– napisał prowadzący “Dzień Dobry TVN” i podał link do profilu.

 

Internauci jednak zainteresowali się, skąd wziął się drugi pies, bowiem do tej pory Chajzer miał tylko jednego. Na to prezenter miał przyznać, że są to “nasze” psy.

 

“Nasze” czyli czyje? Zagadkę rozwikłał Pudelek, którego informator twierdzi, że prezenter ma nową dziewczynę i to właśnie ona jest właścicielką drugiego zwierzaczka:

 

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie*

 

Kilka dni temu Chajzer zaszalał z fryzurą [zobacz tutaj] i być może to właśnie za sprawą młodszej partnerki zafundował sobie taką metamorfozę.

 

>>>Dom Filipa Chajzera na sprzedaż. Oferta dla osób o zasobnym portfelu!

 

https://www.instagram.com/p/CkoOci-rvT1/

 

https://www.instagram.com/p/CkoGBN4ojG3/

 

*cyt. pudelek