Ewa Wachowicz w nowym programie Polsatu. Obok niej, pojawi się dwóch mężczyzn!

50-letnia Ewa Wachowicz już w 1993 roku prowadziła w Polsacie program “100 procent dla stu”.

W kolejnych latach Miss Polonia 1992, rozwijała swoją karierę prezenterki a także kucharki i restauratorki. I pomimo sukcesu w konkursie piękności Ewa Wachowicz ma także wykształcenie związane nieco z branżą kulinarną, bo w młodości studiowała technologię żywności.

 

https://www.instagram.com/piotr.gasowski.official/

 

Od 2007 roku prowadzi program “Ewa Gotuje”, była także jurorką “Top Chef”. A obecnie rozpoczyna nową przygodę z dwoma mężczyznami u swego boku. Pierwszy z nich to Piotr Gąsowski – aktor i prowadzący “Twoja twarz brzmi znajomo”. Drugim jest Adam Borowicz znany z programu “To je Borowicz”.

 

Nowy program to kulinarne show z udziałem rodzin „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Jak czytamy na stronie Polsatu:

 

Drużyny składać się będą z trzech członków rodziny: rodziców lub dziadków, braci i sióstr, ciotek, wujków, a nawet dzieci. Uczestnicy będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu (a przynajmniej z kuchni, w której przecież wszystko mają pod ręką), gotować pod presją czasu, dzielić się obowiązkami i skutecznie ze sobą współpracować. (…)

 

W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa kulinarne zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie.

 

Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz będą pełnić role jurorów. Premiera we wrześniu.

 

Zobacz też: Anna Mucha nie miała obrusa. Zgadnij czym nakryła stół!?