28 listopada 2023

Dziennie dostaje tysiące propozycji od ZAKOCHANYCH w “NIEJ” Mężczyzn! Żaden nie wie, że tak naprawdę jest (…)

Gigi Gergous to 26 letnia Kanadyjka, która swoim seksownym wyglądem skradła serce niejednego mężczyzny. Jej Profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób, a panowie z całego świata każdego dnia składają jej tysiące miłosnych propozycji. Żaden z nich nie zdaje sobie sprawy z sekretu kobiety, która jeszcze kilka lat temu była mężczyzną, a jej prawdziwe imię to Greg!

 

 

Gigi zdecydowała się na zmianę płci w 2013 roku, a metamorfoza jaką w tym czasie przeszła okazała się tak bardzo udana, że wielu kiedy poznaje jej prawdziwą historię nie do końca w nią wierzy. Dziś jest transseksualną modelką, aktorką i makijażystką. Prowadzi również kanał na YouTubie. Dla wielu ludzi na świecie jest ideałem piękna. Ma filigranową budowę ciała, blond włosy, niebieskie oczy i smukłą sylwetkę, przez co ciężko się zorientować, że była kiedyś mężczyzną!

 

26-latka uważa, że uroda to jej atut, dlatego wiele w nią zainwestowała. W wywiadach podkreśla, że jest zadowolona z efektu końcowego, o czym świadczy reakcja fanów, którzy każdego dnia zalewają ją propozycjami spotkań. Niewielu z nich zdaje sobie sprawę, że jeszcze 5 lat temu była mężczyzną. Jednak kiedy się dowiadują zupełnie im to nie przeszkadza. Trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę niesamowity.

 

 

źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com, instagram.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *