Emilia Sanecka – kim jest autorka hitu “Mama ostrzegała”? Wiek, kariera i życiorys

Czasem jeden udany hit może sprawić, że czyjaś popularność bardzo szybko rośnie. Przekonała się o tym Emilia Sanecka, wokalistka, która zaśpiewała znany wszystkim hit disco polo “Mama ostrzegała”. Jej silny, piękny głos sprawił, że wiele osób zakochało się w jej skocznej, tanecznej muzyce. Nie dziwi więc fakt, że internauci chcą dowiedzieć się czegoś więcej o jej karierze oraz życiu prywatnym. Wiedząc o tym postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje na temat Emilii Saneckiej w jednym artykule. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Emilia Sanecka – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Emilia Sanecka urodziła się 12 września. Niestety nie znamy dokładnego roku urodzenia wokalistki. Pochodzi z Sycowa – miasta w województwie dolnośląskim. Niestety, kobieta należy do grona osób, które nie przepadają za dzieleniem się informacjami o swoim życiu prywatnym, dlatego też nie wiemy jak wyglądały jej młode lata oraz ścieżka edukacji. Wiele osób pyta również o wzrost piosenkarki, niestety w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na ten temat.

Emilia Sanecka – kariera

Emilia Sanecka jest wokalistką disco polo i folk, która zasłynęła z przeboju “Mama ostrzegała”. Jest liderką zespołu Daj To Głośniej. W jego skład wchodzą:

  • Emilia Sanecka – liderka i wokalistka zespołu, gra także na saksofonie i puzonie
  • Jakub Cołta – gitarzysta
  • Mariusz Zawada – perkusista
  • Artur Telus – trębacz i wokalista
  • Michał Siemieniec – saksofonista, klarnecista i wokalista
  • Michał Włodarczyk – basista

Zespół ma także swojego menedżera, którym jest Tobiasz Hes, partner Emilii Saneckiej i były gitarzysta zespołu. Zespół powstał w 2019 roku i od razu zdobył uznanie dzięki przebojowi “Mama ostrzegała”, który ma ponad 186 milionów odtworzeń na YouTube. Emilia Sanecka współpracuje także z innymi artystami disco polo, takimi jak Top Girls, Boys czy Extazy. W 2020 roku wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji z piosenką “Głowy nie urywa”, ale nie zakwalifikowała się do finału. Ponadto Emilia Sanecka ma również autorski projekt, w ramach którego nagrywa solowe utwory.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Łucja Wiktoria (@m_ala_mi)

Emilia Sanecka – rodzina

Emilia Sanecka należy do grona osób, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że rozpoznawalność wiąże się nie tylko z pochlebnymi, ale również negatywnymi komentarzami. Dlatego też stara się chronić swoich bliskich przed negatywnymi skutkami sławy i nie wypowiada się na ich temat w mediach. W związku z tym, w sieci nie znajdziemy żadnych informacji na temat tego kim są oraz czym zajmują się jej rodzice. Niemniej jednak wiadomo, że posiada siostrę, która również jest osobą publiczną. W sieci możemy znaleźć informację, że jest siostrą Anny Saneckiej-Michalskiej – radnej PiS w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Emilia Sanecka – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Nie da się ukryć, że Emilia Sanecka należy do grona bardzo urodziwych kobiet, które budzą zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że męska część jej publiczności często zadaje pytania dotyczące jej stanu cywilnego. Okazuje się jednak, że serce wokalistki jest zajęte i nie poszukuje ona swojej drugiej połowy. Jej partnerem jest były gitarzysta a obecnie menager zespołu Daj To Głośniej czyli Tobiasz Hes. Para zaręczyła się w 2022 roku.

Emilia Sanecka – dzieci

Wielu miłośników Emilii Saneckiej zastanawia się, jak wygląda życie rodzinne kobiety. W sieci nie brakuje zapytań o macierzyństwo wokalistki. Spora grupa fanów zastanawia się czy ma dzieci. Dlatego też postanowiliśmy to sprawdzić. Udało nam się ustalić, że Emilia Sanecka nie posiada jeszcze potomstwa. W wywiadach stara się nie poruszać tematów związanych z rodzicielstwem, dlatego też nie wiadomo, czy planuje macierzyństwo w przyszłości. Pozostaje nam więc uszanować jej prywatność i czekać na rozwój wydarzeń.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Dariusz Dąbrowski (@dariuszd706)

Emilia Sanecka – Facebook i Instagram

W obecnych czasach wokaliści wykorzystują możliwości, które daje internet aby promować swoje płyty i utwory. Co więcej, obecność w social mediach pozwala również na zwiększenie grona fanów. Nic więc dziwnego, że Emilia Sanecka również korzysta z tej możliwości. Wokalistka jest aktywna w sieci, choć jej działalność ogranicza się go Instagrama. Jej konto @emilasanecka obserwowane jest obecnie przez 24,1 tysięcy osób. Posiada również konto na Facebooku, jednak ma ono znacznie mniejsze zasięgi. Obecnie obserwowane jest bowiem zaledwie przez 981 osób.

Emilia Sanecka – ciekawostki z życia

Najpopularniejsza piosenka Emilii Saneckiej i jej zespołu czyli “Mama ostrzegała” stała się prawdziwym hitem, który doczekał się wielu przeróbek i remiksów. Jednym z najciekawszych jest wersja pielgrzymkowa, którą wykonali pątnicy z Łomży zmierzający ku Jasnej Górze. Śpiewali oni w refrenie: “Mama, mama, mama ostrzegała, będziesz sama, sama, grupę swoją doganiała… Gdy syreny odgłos zabrzmi wszędzie, ksiądz przewodnik zły na Ciebie będzie.”