Wzbudzanie sympatii to za mało. Elżbieta Zapendowska o Rafale Brzozowskim i jego udziale w Eurowizji.

Elżbieta Zapendowska (73 l.) to polski krytyk muzyczny i trenerka wokalna. Udzielała lekcji śwpieu Edycie Górniak, Michałowi Bajorowi czy Dodzie.

W zeszły piątek Telewizja Polska potwierdziła, że to Rafał Brzozowski – wokalista znany najbardziej z prowadzenia “Koła Fortuny” i programu “Jaka to melodia?” – wystąpi na Eurowizji. Zaśpiewać ma utwór “The Ride”, który niespecjalnie przypadł internautom do gustu [piosenka tutaj]. Rozczarowania nie kryła też Alicja Szemplińska, która liczyła na to, że to ona będzie reprezentować Polskę na Eurowizji [czytaj tutaj].

 

https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/?hl=pl

 

O zdanie na temat piosenki konkursowej oraz wykonawcy, Fakt zapytał także Elżbietę Zapendowską. Specjalistka od emisji głosu uważa, że wzbudzanie sympatii to za mało, by wygrać konkurs:

 

Nie mamy najmniejszych szans, żeby wejść do finału. Muzyka, którą reprezentuje Rafał Brzozowski, to po prostu nie jest dobra muzyka. On wygląda na sympatycznego chłopaka, ale nie każdy sympatyczny chłopak powinien śpiewać.

 

Zapendowska uznała, że podjęto złą decyzję:

 

Przyznam szczerze, że mało mnie obchodzi jego kariera, ale uważam, że to naprawdę kiepski wybór.

 

Co ciekawe, wychowanka trenerki wokalnej, Edyta Górniak stawia właśnie na to, że Rafał jest bardzo miłą osobą i trzyma za niego kciuki [czytaj tutaj].

Warto też przypomnieć, że Rafał Brzozowski w swojej karierze miał już jeden prawdziwy hit pt. “Tak blisko”, więc może i tym razem wylansuje swój przebój. 

 

 

https://www.facebook.com/adam.frukacz; https://www.instagram.com/rafal_brzozowski_official/

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *