Edyta Górniak przyznała. TO jest najważniejsza relacja w jej życiu!

Edyta Górniak (50 l.) to niekwestionowana gwiazda. Jednak jej życie prywatne nie było usłane różami. Piosenkarka niechętnie wspomina o swoim dzieciństwie, a w dorosłym życiu miała aż kilkunastu partnerów.

Niestety z żadnym z nich nie udało jej się stworzyć trwałego związku. W rozmowie z Super Expressem, gwiazda opowiadała:

 

Przez wcześniejsze lata zawsze zaniżałam swój standard i poniżałam samą siebie, bo przez okrutne dzieciństwo pozostał we mnie podświadomy program ofiary. Sukces zawodowy nie chroni przed traumami – gdyby ktoś myślał inaczej. W konsekwencji poniżania mnie w dzieciństwie przyciągałam w swoją stronę mężczyzn tak trudnych, jak sama beznadziejnie o sobie myślałam.

[więcej tutaj]

 

Teraz 50-latka przyznała, jaka relacja w jej życiu jest najważniejsza. I nie chodzi bynajmniej o relację z synem!

 

screen – https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Piosenkarka zamieściła dla swoich fanów video z przesłaniem na nowy rok. Mówi na nim, że:

 

Nie ma ważniejszej relacji, niż relacja z samym sobą.

 

Dalej pisze, że:

 

Nauczono Nas, aby Nasze potrzeby i pragnienia stawiać na końcu, a przed sobą na piedestale stawiać marzenia innych. Wszystkie one jednak są równolegle ważne. Jeśli ktoś pozwala Nam cierpieć, porzucać i wyrzekać się siebie, ignorować siebie – tzn. że Nas nie Kocha, a jedynie używa Naszej troski dla budowania siebie i narcystycznego zadowalania siebie. (…)

 

Nie każdy zasługuje na Twoją uwagę. Szczególnie nie zasługuje na nią ten, który zranił Cię po wielokroć

 

Szacunek dla samego siebie nie jest arogancją jak Nam wmawiano. Jest życiową mądrością i Miłością wobec tych, którzy Ciebie Kochają i chcą Twojego bezpieczeństwa i Szczęścia

 

Fani dziękowali Edycie za jej słowa. Są one zresztą zgodne z nowymi naukami psychologicznymi, które potwierdzają biblijną prawdę, że “z pustego i Salomon nie naleje”. Jeśli więc my sami się nie szanujemy, nie kochamy – nikt inny nam tego nie da. 

 

>>>Edyta Górniak wystąpiła z synem. Komentarze widzów szokują!

 

https://www.instagram.com/p/CnHKeV6qeMB/

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.