Dziewczyna CRISTIANO RONALDO opublikowała zdjęcie z całą SZCZĘŚLIWĄ GROMADKĄ piłkarza! Gwiazda razem z modelką tworzą dużą, piękną rodzinę – ZOBACZ ZDJĘCIA!

Cristiano Ronaldo to niezwykła postać światowej piłki nożnej. Jak sam skromnie stwierdził przy odbieraniu kolejnej “Złotej piłki” w karierze – nie ma w tym momencie zawodnika, który mógłby być dla niego zagrożeniem, albo chociaż konkurencją. W tym momencie jest najlepszy na świecie.

Nie tylko na boisku i w biznesie świetnie sobie radzi, ale i w życiu prywatnym. Można powiedzieć, że nagle przez świat przemknęła wiadomość, że Cristiano został ojcem bliźniaków urodzonych przez surogatkę, a już pojawiła się następna informacja o ciąży partnerki gwiazdy, która też już urodziła. Piłkarz jest szczęśliwym ojcem czwórki dzieci!

 

Całą gromadkę “małych Ronaldo” możemy zobaczyć na zdjęciu opublikowanym przez partnerkę piłkarza Georginę Rodriquez. Zresztą ukochana piłkarza często dzieli się ze światem za pomocą instagrama uroczymi zdjęciami pociech Cristiano. W kwestiach materialnych raczej nigdy tym dzieciom niczego nie zabraknie, ale i patrząc na te ujęcia na brak miłości też chyba nie będą narzekać.

 

Zobaczcie rodzinne kadry z najlepszym światowym piłkarzem:

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *