WSTRZĄSAJĄCA informacja o 29 letnim uczestniku “CHŁOPAKÓW do WZIĘCIA”! Został skazany za GWAŁT!? Ofiarą padła osoba z jego najbliższej rodziny!

Trudno uwierzyć w doniesienia “Gazety Krakowskiej”, ale niestety są prawdziwe… Uczestnik programu, którego celem jest znalezienie miłości dopuścił się w zeszłym roku do strasznego czynu za co na szczęście został skazany. Pijany próbował zgwałcić najbliższego członka rodziny!

 

Łukasz L. tego dnia wypił ok. litr wódki ze swoim znajomym po czym poszedł do babci, która przygotowała jak zawsze obiad dla wnuka. Podczas posiłku wnuk zaczął wszczynać awanturę, co mogło wynikać z jego nietrzeźwości, ale nic nie tłumaczy tego, że rzucił się na starszą kobietę.

Wnuk zaczął podduszać 79 letnią kobietę, uderzać jej głową o ścianę i równocześnie zdzierać ubrania w jednoznaczny sposób, co zdradziło jego straszne zamiary wykorzystania kobiety seksualnie. Babcia próbowała się uwolnić, ale 29 letni mężczyzna był dużo silniejszy, więc proponowała, że da mu pieniądze, aby mógł zaspokoić się w agencji towarzyskiej. Nic nie było w stanie przekonać Łukasza. Jakimś cudem 19 letnia kobieta wyzwoliła się z rąk oprawcy i pobiegła szukać ratunku do sąsiadów, gdzie wezwano policję.

 

29 letni Łukasz L. w programie “Chłopaki do wzięcia” dał się poznać jako głęboko wierząca osoba szukająca prawdziwej miłości, która uszanuje jego zasady religijne zabraniające seksu przed ślubem… Najwyraźniej były to puste frazesy dla telewizji. Ponoć rozpadł się jego związek z dziewczyną, którą poznał w programie.

“Gazeta Krakowska” informuje również, że mężczyzna został skazany na 3 lata pozbawienia wolności i kwotę 5 tysięcy zł jako zadośćuczynienie dla babci. 79 letnia kobieta bardzo boi się swojego wnuczka, na szczęście sąd też zakazał zbliżać się Łukaszowi L. na odległość 30 metrów do staruszki przez najbliższe 10 lat. Wyrok jest prawomocny.

 

Jesteśmy wstrząśnięci tymi doniesieniami. Oglądając ten program zawsze jest nam żal tych samotnych uczestników, ale najwyraźniej takie emocje są wyreżyserowane. Jak ma teraz żyć ta biedna 79 letnia kobieta, która całe życie poświęciła wychowaniu wnuka, a on tak jej się odwdzięczył?!

ź

 

źródło: YouTube.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *