1 października 2023
Olga Kaczyńska, top model

Co słychać u OLGI KACZYŃSKIEJ? Bez trudu wygrała TOP MODEL, jeszcze łatwiej rozkochała w sobie GÓRALA… a dzisiaj stawia na naukę? Zobacz ZDJĘCIA zwyciężczyni sześć lat po wygranej!

Olga Kaczyńska w przeciwieństwie do Pauliny Papierskiej wiedziała po co sześć lat temu przyszła na casting “Top model. Zostań modelką”. Już po nim było wiadomo, ze dziewczyna zajdzie wysoko – długie nogi, ładna buzia, mocny charakter. Jak teraz się wiedzie zwyciężczyni drugiej edycji programu?

 

Olga po wygranej znacznie schudła, już nie miała wpadek na Fashion Weekach, że nie zmieściła się w kreacje. Wyjechała do Londynu i Miami na kontrakty. W Polsce też nie narzekała na ilość zleceń. Jednak zmiana koloru włosów wyszła na jej niekorzyść i wkrótce stała się mniej atrakcyjna. Jednak znowu zrobiło się o niej głośno, kiedy związała się z uczestnikiem innej edycji show – z “Góralem”. Oczywiście afiszowali się ze swoją wieczną miłością, nie brakowało gorących pocałunków na ściankach, wspólnego mieszkania i… diametralnego końca!

 

Wkrótce znowu się zrobiło cicho o zarozumiałej Oldze, być może dlatego, że zaczęła studia, które wcześniej odłożyła, aby rozwijać karierę w modelingu. Teraz już wiadomo, że skończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny i robi specjalizację. Dzięki Instagramowi możemy dowiedzieć się, że pracuje na SORZE. Jednak wygrała rzeczywistość, a nie “po programowa” bajka. W mediach o niej cichutko, ale na szczęście jest Instagram…

 

No cóż, Olga to jedna z wielu dziewczyn, która miała zawojować świat modelingu, a wyszło jak zawsze. Ona przynajmniej oprócz ładnej buzi, może zaoferować światu więcej. Ciekawe, jaką specjalizację wybrała? Może kardiologię, skoro niedawno leczyła złamane serce po “Góralu”…

 

Zobacz jak dzisiaj wygląda Olga:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz