Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. “nie ma tam żadnego przekleństwa”!

Córka Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Anną Świątczak czyli Etiennette, nagrała razem ze swoim tatą piosenkę.

Utwór śpiewany przez Etiennette Wiśniewską i Michała Wiśniewskiego nosi tytuł “Jest Tak… Czyli Rozmowa Ojca z Córką” i jest to cover utworu Franka Sinatry “That’s Life”.

Piosenka została bardzo pozytywnie przyjęta przez internautów i w serwisie Youtube zebrała wiele pozytywnych komentarzy [piosenka tutaj] i to właśnie ten singiel znalazł się na płycie winylowej.

 

https://www.instagram.com/m_wisniewski1972/

 

Dumny Michał Wiśniewski pisał na instagramie o sukcesie utworu, a także o tym, że w piosence nie pojawiają się wulgaryzmy:

 

Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza a zarazem najnowsza płyta Ich Troje wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, 7″ calowy singiel “Jest Tak… Czyli Rozmowa Ojca z Córką” ‍dziękując jednocześnie za 2️⃣8️⃣0️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣ odtworzeń teledysku. To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy!♥️

 

Z pewnością ważny jest też wpływ mamy 15-latki, bo Anna Świątczak przeżyła nawrócenie do Boga. Obecnie prowadzi programy w chrześcijańskiej telewizji TBN Polska. Swoje córki Etiennette i Vivienne także zachęca do wiary i czytania Biblii. Jej zdaniem wiara jest bardzo ważna:

 

To wprowadza taki spokój i harmonię, że to wszystko ma jakiś głębszy sens. Dziewczyny są też tak wychowywane i ja się dzielę tymi swoimi odkryciami, mamy bardzo ciekawe rozmowy

– powiedziała w rozmowie z Plejadą.

 

To dobrze, że w naszym świecie jest jeszcze miejsce na prawdziwe wartości i wiarę. 

 

>>>Marek Suski z propozycją nowelizacji ustawy medialnej. “Więcej Zenków 24h na dobę” – drwią internauci.

 

https://www.instagram.com/p/CY564i4NUcb/