Cleo pochwaliła się fanom swoją choinką. Jednak ich uwagę bardziej niż drzewko zwrócił seksowny strój piosenkarki. (foto)

Gwiazda już poczuła magię Świąt i postanowiła ubrać choinkę w swoim domu. Zdjęciem drzewka pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że Cleo ostatnio jest bardzo zapracowana, realizuje nowe projekty, koncertuje i występuje w programach telewizyjnych. Mimo tego, że czasu ma jak na lekarstwo postanowiła znaleźć chwilkę i przystroiła choinkę.

 

 

Drzewko wygląda naprawdę imponującą, jednak to nie ono zwróciło uwagę internautów, a jej strój. Wokalistka specjalnie na tę okazję założyła czerwone kozaki i sweter przed kolano. Jej rękę zdobi czerwona wstążka. Cleo wygląda bardzo seksownie co nie uszło uwadze jej fanów.

 

Nie brakuje komentarzy, że najsłynniejsza Słowianka w Polsce i choinka stanowią cudowne dopełnienie magii Świąt. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ Cleo wygląda ślicznie i jak zawsze trudno oderwać od niej wzrok. Artystka wie jak zwrócić na siebie uwagę i robi to z dużym wdziękiem, a wierni fani potrafią to docenić i odwdzięczyć się miłym komentarzem.

 

 

kp

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *