Nie chciał ZAPŁACIĆ za BILET na METRO! Kiedy próbował przeskoczyć przez bramkę PRZYTRZASNĄŁ sobie w niej “PTASZKA”! (wideo)

Ta tragikomiczna historia miała miejsce w londyńskim metrze, a jej bohater dzięki swojej głupocie stał się prawdziwą gwiazdą Internetu. Czarnoskóry mężczyzna chciał zaoszczędzić i postanowił, że nie kupi biletu na pociąg metra. Wybrał opcję “pełen spontan” i próbował przeskoczyć bramki chcąc dotrzeć do domu za darmo. Jednak ta sztuka nie do końca mu się udała, ponieważ podczas tej próby jego penis po prostu w niej utknął. Młody człowiek szybko pożałował swojej decyzji, a o uwolnienie jego przyrodzenia walczyło kilkanaście osób.

 

 

Sądząc po jego reakcjach na nagraniu można łatwo wywnioskować, że jego męskość mocno ucierpiała. Zakleszczony pasażer na gapę wił się i krzyczał z bólu przez dobrych kilkanaście minut. Wszystko na oczach gapiów i w godzinach szczytu kiedy wiele osób wraca z pracy, bądź szkoły do domu. W pomoc dla mężczyzny zaangażowali się pracownicy metra, przypadkowi przechodnie, a nawet policjant. Wszyscy. którzy dzielnie walczyli uwolnienie o jego “ptaszka” byli mocno dopingowani.

 

 

 

Nagranie obejrzało już ponad 500 tysięcy osób, pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych podziwu dla głupoty mężczyzny. Ludzie pisali min. o tym, że “będzie sławny”, czy, że “karma wraca”. Na całe szczęście pasażer na gapę został uratowany i oswobodzony z żelaznych kleszczy bramki, która za nic w świecie nie chciała go przepuścić. Chłopak poczuł wyraźną ulgę i rzucił się w ramiona policjantów, którzy zabrali go do radiowozu. Nie podano informacji, czy jego męskość wyszła z wypadku w jednym kawałku.

 

https://www.facebook.com/Mrphysical/videos/10154921202792062/

źródła: facebook.com, foto facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *