28 września 2023
Frycz w M jak miłość

FRYCZ ponownie w “M JAK MIŁOŚĆ” z zupełnie nowym WĄTKIEM! Do obsady ZNOWU dołączy córka POLSKIEGO AKTORA! Trochę namiesza…

Olga Frycz grała w serialu “M jak miłość” żonę Pawła Zduńskiego. Aktorka sama zadecydowała, że ma dość grania w tasiemcu i nie sprawia jej już to żadnej radości. Ostatnio słyszy się informację, że Frycz dołączy do obsady. Czyżby zmieniła decyzję?

 

 

Absolutnie nie! Olga Frycz nie wróci już do “M ja miłość”, ale rolę dostała według “Super Expresu” jej starsza siostra Gabriela. Jest ona najstarszą córką Jana Frycza. Wcieli się ona w postać Alicji – znajomej z pracy Ewy Mostowiak, która głównie będzie uprzykrzać życie swojej koleżance. Alicja będzie negatywną postacią, chcącą zaszkodzić Ewie i zająć jej miejsce w pracy. Wprowadzi to dawkę emocji i różnych zwrotów akcji w “M jak miłość”. Oczywiście będzie się to działo za plecami Ewy, która będzie przekonana, ze Alicja to jej bratnia dusza.

 

 

Gabriela Frycz jest aktorką teatralną, która pracuje w teatrze w Katowicach i Poznaniu. Najwyraźniej Jan Frycz przekazał talent wielu swoim dzieciom. Gabriela jest przyrodnią siostrą Olgi. To owoc pierwszego małżeństwa Jana Frycza. Po narodzinach Gabrieli rozstał się z jej mamą i ożenił z drugą żoną z którą miał piątkę dzieci, w tym Olgę. To małżeństwo też się rozpadło. Jan Frycz ma trzecią żonę z którą nie ma potomstwa.

Ciekawe, czy Gabriela, mimo “złej” postaci zdobędzie popularność i sympatię widzów? Przekonamy się!

 

Oto próbka jej możliwości:

https://www.youtube.com/watch?v=B5_E44OIIhw

źródło: Super Expres, instagram.com, youtube.com

 

Dodaj komentarz