26 września 2023

Enrique IGLESIAS i Anna Kournikova opublikowali zdjęcia swoich BLIŹNIAKÓW! “SŁODZIAKI!” Fani są WZRUSZENI widokiem MALUSZKÓW! (foto)

Miesiąc temu Enrique Iglesias i jego partnerka, była słynna rosyjska tenisistka Anna Kournikova zostali rodzicami. Para w końcu doczekała się potomstwa, a ich szczęście okazało się podwójne, ponieważ na świat przyszły bliźnięta. Dziewczynka o imieniu Lucy i chłopiec, Nicholas. Był to najcudowniejszy moment w życiu pary, która na co dzień dba o swoją prywatność. Nie spotkamy ich na ściance, czy w kolorowych magazynach dla pań.

 

 

Ciąża Kournikovej owiana była tajemnicą i większość fanów sugerowała, że dzieci powiła wynajęta surogatka. Mimo medialnych spekulacji jakie się pojawiają świeżo upieczeni rodzice wcale się nimi nie przejmują. Hiszpański piosenkarz i rosyjska tenisistka od bardzo dawna żyją w nieformalnym związku, pomimo to są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio na ich Instagramowych profilach pojawiły się zdjęcia, na których pozują ze swoimi dziećmi!

 

 

Fotografie opatrzone są wymownym wpisem “Moje słoneczko” i polubiło je już ponad milion osób! Fani są zachwyceni słodkimi maluszkami i komplementów nie ma końca. Widać, że dzieci dobrze wpłynęły na związek Iglesiasa i Kournikovej i jeszcze bardziej go umocniły.

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz