26 września 2023

ANGELINA JOLIE bardzo żałuje tego błędu! BRAD PITT może chodzić z podniesioną głową! TE INFORMACJE ZASKOCZYŁY WSZYSTKICH FANÓW!

Angelina Jolie i Brad Pitt byli najpiękniejszą parą Hollywood. Stworzyli razem cudowną rodzinę, nie tylko doczekali się własnych dzieci, ale zdecydowali się na adopcję. Ich wielka wesoła gromadka zachwycała fanów na całym świecie!

 

Całym show biznesem zatrzęsła wiadomość o ich rozwodzie. Nie tylko na jaw wyszło, że ich “szczęście” jest złudne, ale niestety małżonkowie zaczęli obrzucać się różnymi oskarżeniami.

 

Angelina ujawniła światu ciemną stronę Pitta – że nadużywał alkoholu i że dzieci się go bały. Prawie wszyscy jej uwierzyli… Po ich małżeństwie został tylko kurz, ale ostatnie wyznania Angeliny wprowadziło kolejne zamieszanie.

 

Brad również nie idealizował już swojej Jolie – potwierdził, że była awanturnicą i histeryczką. Najwyraźniej wina konfliktu była po obu stronach.

 

Angelina zaczyna żałować, że tak potraktowała byłego męża. Co więcej, zdradziła znajomym, że popełniła błąd, że chciałaby z nim znowu być. Ponoć często płacze i za nim tęskni. Dla świata byli idealną parą, może było w tym ziarenko prawdy. Angelina wierzy, że Pitt jej wszystko wybaczy i znowu będą najpiękniejszą rodziną w show biznesie.

 

Skoro Angelina otwarcie mówi o tęsknocie za Pittem, to aktor nie może być takim potworem, jakim próbowała go zrobić. Brad śmiało może chodzić z podniesionym czołem i ponoć już się określił się, co do tej sytuacji. On już nie uwierzy Angelinie, po tym wszystkim bałby się znowu z nią być. Co jeśli znów wybuchnie z dziwnymi oskarżeniami? Stracone zaufanie jest nie do odzyskania.

 

Wydaje nam się, że ta para już nie będzie razem, za dużo się między nimi wydarzyło.

Za dużo opowiedzieli o tym światu. Szkoda, bo to taka wielka, piękna miłość była…

 

źródło: jastrzabpost.pl, instagram.com

Dodaj komentarz