Będzie ślub?! TYM ZDJĘCIEM Julka i Antek udowodnili, że ICH ZAWIĄZEK to COŚ POWAŻNEGO! Zobacz zaskakujące zdjęcie gwiazd!

Nikt chyba nie wierzył, że Antek Królikowski traktuje bardzo poważnie związek ze znacznie młodsza Julią Wieniawą. Były osoby, które uważały, że ich relacja to biznesowy haczyk medialny. Bywa przecież, że bardziej atrakcyjni są celebryci w duetach niż pojedynczo – Julia była wschodzącą gwiazda, Antek nieco upadającą – obojgu szum medialny się przydał.

Jednak chyba nikt już nie ma wątpliwości, że tych dwoje naprawdę łączy uczucie. Zresztą potwierdza to ostatnie zdjęcie…

 

Na instagramie Julii pojawiło się zdjęcie z “Grażynką” Małgorzatą – mamą Antka! Wygląda na to, że Królikowscy wypoczywają w Zakopanem rodzinnie. Panie pozują na tle obrazów Witkacego i szczerze się do siebie uśmiechają. Internauci podłapali temat i pojawiło się mnóstwo komentarzy, że to fotografia z przyszłą teściową!

 

Bywały głosy, że rodzice Antka nie traktują poważnie jego związku z młodziutką Julią, ale chyba czas jego trwania przekonał ich, że jednak jest “coś na rzeczy”. Zdjęcie z dziewczyną syna oznacza, że Julia jest już zaakceptowana, a może jest już prawie w rodzinie? Czyżby zaczęły się rozmowy o ślubie?

 

Oby mama Antka za dużo nie mówiła o przyszłej synowej, bo ponoć po jej komentarzach o planowanym ślubie z poprzednią dziewczyną Antka – Kasi Sawczuk, ta przestraszyła się deklaracji i jak wiadomo zostawiła Antka. Oby w tym przypadku tak się nie stało.

 

Zobacz zdjęcie “synowej i teściowej”:

źródło: instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *