Doda tym zdjęciem WKURZYŁA Radzia i MAŁGOSIĘ, ale za to rozbawiła FANÓW! Opis wygrywa wszystko! Zobacz to ujęcie.

Doda to specyficzna gwiazda. Swoją karierę zaczęła już kilkanaście lat temu, a jej gwiazda wciąż lśni. Zawdzięcza to nie tylko talentowi, urodzie, skandalom, ale i poczuciu humoru! Często jej wypowiedzi stawały się kultowe! Po raz kolejny dała temu wyraz, ale tym razem na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie, które może się nie spodobać jej byłemu mężowi!

 

Z Dodą kojarzy się wielu mężczyzn, ale tylko Radosław Majdan był jej mężem – chociaż to już historia, to na pewno ważny rozdział w życiu piosenkarki. W ostatni weekend była na gali charytatywnej na której spotkała byłego męża żony swojego byłego męża. Skomplikowane? Doda spotkała Jacka Rozenka, czyli eks Małgosi. Piosenkarka zauważyła komizm sytuacji i zrobiła sobie z aktorem zdjęcie! Jednak to opis fotografii wygrywa!

 

“Oboje przeżyliśmy niezły majdan w swoich życiach, ale jak widać wciąż z perfekcyjnym uśmiechem”. 

 

Fani są zachwyceni błyskotliwością żartu piosenkarki. Szczerze mówiąc nasz też ubawił. Ciekawe czy do śmiechu jest Małgosi i Radziowi. Majdan skutecznie zmienił wizerunek i nie chce być kojarzony z “Radziem za czasów Dody”. Małgosia z byłym mężem nie byli tak kontrowersyjną parą, ale nie sposób skojarzyć, że ich małżeństwo się rozpadło właśnie w chwili zdobycia popularności przez Perfekcyjną Panią Domu.

 

Dla Majdanów widok uśmiechniętych swoich eks na zdjęciu, którego opis ewidentnie ma na celu ich  zaczepić mógł ich nieco zdenerwować. Małgonia jak każda kobieta jest przewrażliwiona na punkcie dawnej miłości swojego ukochanego.

 

Ten żart jest całkiem udany!

Zobacz zdjęcie:

Doda z Rozenkiem

 

źródło: instagram.com

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *