Anna Wendzikowska w Grecji pozuje bez stanika! (FOTO)

Niespełna 40-letnia Anna Wendzikowska (czterdziestkę skończy we wrześniu) to prezenterka w “Dzień Dobry TVN”, ale też pasjonatka podróży.

Internauci nieraz zastanawiali się skąd Anna Wendzikowska bierze pieniądze na tak liczne i tak często wyjazdy zagraniczne. Niemal każdego miesiąca wyrusza w jakąś podróż i nie są to tanie pobyty. Prezenterka często podaje nazwę hotelu, w jakim aktualnie przebywa. Przykładowo w kwietniu 2021 r. była na Karaibach nocowała w hotelu, gdzie za jedną dobę trzeba zapłacić około tysiąca złotych [zobacz tutaj]. Nic więc dziwnego, że obserwujący Wendzikowską zafrapowani są ilością podróży tej samotnej matki wychowującej dwójkę dzieci, 6-letnią Kornelię i 3-letnią Antoninę.

 

 

anna wendzikowska
https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Kilka dni temu Anna Wendzikowska przyleciała do Grecji i na jednym ze zdjęć podała lokalizację. Tym razem nocuje w Caldera Houses Santorini. Sprawdziliśmy, że jeden nocleg dla dwóch osób z 30 na 31 lipca to koszt od 290 do 330 euro, zatem w przeliczeniu na złotówki kwota przekracza tysiąc złotych.

 

Z wyjazdu prezenterka publikuje piękne, jak zawsze zresztą, zdjęcia. Najnowsze jest bardzo spektakularne, bo Wendzikowska ma na sobie specjalną suknię firmy Santorinidress. Jest to sukienka w zasadzie przeznaczona tylko do zdjęć – trudno bowiem byłoby w niej chodzić z uwagi na bardzo długi i zwiewny tył. Jednak taka suknia, podwiewana wiatrem, wspaniale prezentuje się na zdjęciu.

 

cóż, mam nadzieję, że nie macie jeszcze dość mojego greckiego spamu, bo wchodzę właśnie na wyższy level 🤪 dzięki @santorinidress powstały takie nieziemskie kadry.. #flyingdress #oiasantorinigreece🇬🇷 #ladyinred💃🏻

– napisała prezenterka.

 

I pokazała się w czerwonej sukni, do której nie założyła stanika. Jak Wam się podoba?

 

anna wendzikowska
https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

https://www.instagram.com/p/CR66q_IgIwY/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.