Anna MUCHA udowodniła, że nie wstydzi się zmarszczek na TWARZY! AKTORKA pokazała się bez MAKIJAŻU i zaskoczyła fanów swoim wyglądem! (foto)

Mało która Polska gwiazda jest tak odważna, jak Anna Mucha. Popularna aktorka po raz kolejny udowodniła, że nie wstydzi się zmarszczek i swojej naturalnej odsłony i opublikowała zdjęcie bez grama makijażu. Fotka pojawiła się na jej Instagramowym profilu i została zrobiona przed próbą do spektaklu “Przygoda z ogrodnikiem” teatru IMKA, w którym aktorka odgrywa główną rolę. Pomimo tego, że nie ma na twarzy żadnego kosmetyku nadal wygląda równie atrakcyjnie, a gładka cera odejmuje jej lat.

 

 

Mucha, która poprzez tryb pracy jaki prowadzi, częste występy na scenie, czy udział w ważnych premierach i imprezach musi prezentować się nienagannie. Zazwyczaj jej twarz zdobi mocny makijaż, dlatego nic dziwnego, że czasem lubi się zregenerować i pozwala, by miała chwilę wytchnienia. Krótki filmik, na którym pokazała się na makijażu nagrała w celu przybliżenia swoim fanom kulisów pracy w teatrze. Aktorka prócz tego, że jest całkowicie bez make up’u założyła eleganckie okulary z czarnymi oprawkami.

 

 

Wielbiciele talentu i urody są zachwyceni wyglądem aktorki i bardzo im się podoba  jej twarz bez dodatkowych rozświetlaczy, tuszu do rzęs i różu na policzkach. Mucha wygląda naprawdę bardzo atrakcyjnie i może pochwalić się zdrową i piękną cerą. Gwiazda nie ma się czego wstydzić i powinna częściej pojawiać się w naturalnej odsłonie.

 

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *