ANJA RUBIK ma dość ciemnoty Polaków! Top modelka będzie UCZYĆ polskie społeczeństwo SEKSU!

Najpopularniejsza polska top modelka Anja Rubik doszła do wniosku, że polskie społeczeństwo to wciąż ciemnogród w temacie edukacji seksualnej. Przeraża ją fakt, że wciąż uczy się nastolatków wstrzemięźliwości do ślubu, straszy antykoncepcją i nie ostrzega przed chorobami. Top modelka postanowiła, że edukację seksualną weźmie w swoje ręce.

Wymyśliła kampanię społeczną – Sexedpl, do której zaangażuje znane i lubiane postacie mody, muzyki, polityki, filmu, co sprawi, że akcja nabierze rozgłosu i  zainteresuje społeczeństwo. Od 28 października będą pojawiać się w sieci 60 sekundowe filmy, na których jedna z zaangażowanych gwiazd będzie opowiadać np. o swoim pierwszym razie lub masturbacji. Modelka we współpracy z grupą Dziewuchy Dziewuchom opracowały listę lekcji o seksie, którą po kolei realizować za pomocą tych nagrań.

Rubik uważa, że tak niska świadomość seksualna wynika z sytuacji, jaka jest teraz w Polsce:

“Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam się stworzyć kampanię edukacyjną (…). Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nie rozmawiamy o edukacji seksualnej, a seks jest tak istotną częścią naszego codziennego życia”.

Do Sexedpl zaangażowały się naprawdę topowe nazwiska np.: Biedroń, Masłowska, Brodka, Stuhr, Gąsiorowska, Szumowska, Dębski, Maffashion.

Na Instagramie modelki są już filmowe zapowiedzi akcji i wygląda to nie tylko interesująco, ale i stylowo. My już nie możemy się doczekać nauki naszych rodzimych gwiazd, ale cieszymy się, że właśnie w taki sposób Rubik wzięła się za ten temat – bez wulgarności, po prostu, dla dobra ogółu.  W końcu cała Polska zacznie mówić o seksie.

https://www.instagram.com/p/Bat2zW7gJR7/?taken-by=anja_rubik

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *