Andrzej Piaseczny pokazał czułości z ukochanym. “Jesienne przytulasy”! [FOTO]

Wiosną 2021 roku Andrzej Piaseczny dokonał coming outu i przyznał, że jest osobą homoseksualną.

Piosenkarz jednak nie zrobił tego wprost, a poprzez piosenkę pt. “Miłość”, gdzie mowa jest o miłości męsko-męskiej. W jednym z wywiadów Andrzej Piaseczny przyznał, że śpiewa o sobie.

Następnie Piasek zapowiadał, że w czerwcu, który przez osoby z nurtu LGBT, nazywany jest miesiącem dumy, wyjawi więcej na swój temat. Jednak wokalista obietnicy tej nie spełnił.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Ostatnie tygodnie Piaseczny dzielił między trasę koncertową, a jurorowanie w “Tańcu z Gwiazdami”. Teraz jednak, korzystając z długiego weekendu, wrócił do domu w Górach Świętokrzyskich.

Piosenkarz pokazał, jak pięknie wygląda jego ogród o tej porze i opublikował nostalgiczne video ze swoją własną piosenką pt. “Okruchy Jesieni”.

 

 

>>>Szokująca wiadomość! Piotr Gąsowski zrobił coming out!

 

Piasek zamieścił też dwa zdjęcia, na których widać czułości z jego ukochanym psem o imieniu Krym. Wokalista wspólne fotografie podpisał:

 

#jesienneprzytulasy

 

Krym jest owczarkiem środkowoazjatyckim, którego Andrzej Piaseczny adoptował ze schroniska we wrześniu 2018 roku. To wtedy Piasek odwiedził schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim i myśl o adopcji nie dawała mu spokoju:

 

Myślałem dużo o Krymku, a kiedy usłyszałem od szefowej schroniska, że tak duże psy rzadko znajdują nowy dom, wiedziałem już, że chcę się nim zaopiekować. Musiałem tylko poczekać na odpowiedni moment, a ten jest akurat teraz, bo więcej czasu przebywam w domu. Mamy okazję się zaprzyjaźnić.*

 

Patrząc na aktualne zdjęcia Piaska i Kryma, internauci zgodnie przyznali, że to są dwa słodziaki 🙂

 

>>>Internauci kpią z Małgorzaty Rozenek. Tak pojawiła się na lotnisku! [FOTO]

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

 

*cyt. echodnia.eu

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.