Prawnicy opowiedzieli o najbardziej absurdalnych powodach rozwodu. Numer trzy SZOKUJE!

Prawnicy opowiedzieli o najbardziej absurdalnych powodach rozwodu. Numer trzy SZOKUJE!

Prawnicy zajmujący się rozwodami opisali najbardziej absurdalne powody, dla których ich klienci zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo. Pod wpisem opublikowanym na portalu Reddit pojawiło się ponad pięć tysięcy komentarzy, w których prawnicy z całego świata przytaczali różne przykłady ze swojej praktyki…

Najczęstsze powody rozwodów

1. ZDRADA

Użytkownik beloved_wolf powiedział, że kiedyś przyszedł do niego starszy mężczyzna, który chciał zostawić żonę dla swojej kochanki. Dwa lata później ten sam mężczyzna zdecydował się na rozwód ze swoją drugą żoną, ponieważ zdradzał ją z tą pierwszą…

2. POZOWAŁ W STROJU BALETNICY

Według tego samego prawnika, inna kobieta zdecydowała się na zakończenie swojego małżeństwa po znalezieniu zdjęć męża w stroju baletnicy.

3. MIAŁA RAKA

Prawnik ukrywający się pod nickiem miawwwwwwwYOU opowiedział historię mężczyzny, który zdecydował się na rozwód z żoną po tym, jak zdiagnozowano u niej raka.

4. NIE AKCEPTOWAŁA JEGO NISKIEGO WZROSTU

StakBakko napisał, że matka jego przyjaciela zażądała rozwodu, ponieważ była zmęczona niskim wzrostem swojego męża.

5. WYCISKAŁ PASTĘ DO UST, ZAMIAST NA SZCZOTECZKĘ

Inna kobieta, według molaksiążkowego1002001, zakończyła swój związek z mężem, ponieważ ten wyciskał pastę bezpośrednio do ust zamiast na szczoteczkę.

6. NIE LUBIŁ JEJ MAŁYCH PIERSI

Z kolei użytkownik o nazwie bunny666 spotkał się z przypadkiem, w którym mąż zdecydował się na rozwód, ponieważ jego żona miała… za małe piersi.

Który z powodów zszokował Was najbardziej?

Źródło: Reddit

Zdjęcie: Pixabay