Amadeusz Ferrari Roślik – kim i skąd jest? Ile ma lat i z czego zasłynął w świecie influencerów?

Rosnąca popularność sportów walki a w szczególności gal MMA, na których walczą osoby nie związane zawodowo ze sportem sprawiło, że pojawiło się wielu celebrytów znanych głównie z udziału we freak fightach. Jednym z nich jest Amadeusz Ferrari Roślik. Jego słynne, kontrowersyjne wypowiedzi oraz wizerunek “Władcy Piekieł” sprawił, że ten młody, przystojny mężczyzna zainteresował wiele osób. Często pojawiają się pytania dotyczące jego życia, przeszłości czy kariery. W naszym artykule chcielibyśmy odpowiedzieć na najczęściej zadawane. 

Amadeusz Ferrari –  co o nim wiemy?

Amadeusz Roślik, bo tak właściwie nazywa się zawodnik noszący pseudonim Ferrari urodził się 23 marca 1996 roku. Niestety, w sieci nie znajdziemy wiele informacji dotyczących dzieciństwa Amadeusza. Nie wiemy gdzie się urodził, gdzie spędził młode lata swojego życia oraz czym zajmował się zanim zaczął karierę we freak fightów. 

Amadeusz Ferrari – z czego zasłynął?

Amadeusz Ferrari Roślik znany jest przede wszystkim ze swojej kariery we freak fightach, którą rozpoczął w 2018 roku podczas drugiej gali Fame MMA. Od początku związany jest z tą federacją i pozostaje jej wierny. Stoczył już 11 pojedynków, w których odniósł 6 zwycięstw oraz 5 porażek. Do najbardziej znanych zaliczyć możemy te odbywające się w związku z konfliktem z Adrianem Polakiem oraz walkę ze znanym polskim bokserem Kamilem Łaszczykiem. Nie jest to jednak jedyny obszar jego działalności. Amadeusz Ferrari prowadzi bowiem transmisje live na portalu Twitch gdzie rozmawia z fanami i gra w pokera. Bardzo dużą popularność przyniósł mu także konrowersyjny projekt “Trans.tv” gdzie wraz z Natanem Marconiem transmitowali na żywo swoje “przygody”w Tajlandii, w których towarzyszyły im tajskie masażystki. Amadeusz Ferrari ma również własny projekt Hells House, jednak transmisje grupy znajomych, którzy biorą w nim udział nie cieszy się dużym zainteresowaniem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

Amadeusz Ferrari – rodzina

Choć Amadeusz jest osobą publiczną dość chętnie pokazującą swoje życie w mediach społecznościowych istnieją sfery, w których chce zachować prywatność. Jedną z nich jest jego życie rodzinne. Ferrari nie opowiada zbyt wiele o swoich bliskich, stąd też nie wiemy kim są jego rodzice oraz czy ma rodzeństwo. Faktem jest jednak, że jest on bardzo związany ze swoim ojcem, który towarzyszy mu nie tylko podczas walk ale również wydarzeń medialnych związanych z galami. Mężczyzna nie pojawia się jednak na wywiadach i nie jest osobą publiczną.

Amadeusz Ferrari – życie osobiste

Amadeusz Ferrari jest bardzo przystojnym mężczyzną, nic więc dziwnego, że jego życie uczuciowe budzi zainteresowanie fanek. Wiadomo, iż przez pewien czas pozostawał w stałym związku z kobietą, która nie była osobą publiczną. Owocem tej relacji jest córka, która pozostaje z matką. Nigdy jednak nie dowiedzieliśmy się czegoś więcej o tej partnerce Ferrariego. Przez pewien czas widywany był z zawodniczką Fame MMA Zusje i media oraz fani sugerowali związek, okazało się jednak, że znajomość ta bardzo szybko się zakończyła i miała raczej charakter medialny. Obecnie nie wiadomo nic na temat tego, czy Ferrari jest z kimś związany. 

Amadeusz Ferrari – dzieci 

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy Amadeusz Ferrari ma dzieci. Odpowiedź brzmi owszem – jest tatą. Wraz ze swoją poprzednią partnerką, która nie jest osobą medialną wychowują córeczkę. Dziewczynka urodziła się na początku lutego 2020 roku. Czasami pojawiała się na relacjach Amadeusza (np. podczas wyjazdu na wakacje), zawsze są to jednak krótkie publikacje znikające po 24 godzinach. Roślik stara się zapewnić swojej córce prywatność i nie publikuje jej wizerunku w social mediach. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

Amadeusz Ferrari – Facebook i Instagram

Amadeusz Roślik jest jedną z tych osób, które doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są zasięgi i popularność. Wie doskonale, że bez niej nie otrzyma kolejnych propozycji walk za duże stawki. Z tego właśnie powodu jest aktywny w internecie. Jak wielu młodych twórców zrezygnował z obecności na portalu Facebook. Znajdziemy tam co prawda kilka profili pod takim nazwiskiem, jednak wygląda to jedynie jak konta założone przez fanów Ferrariego. Posiada za to aktywne konto na Instagramie @amadeusznolove. Na chwilę obecną obserwuje je 776 tysięcy osób. Ferrari publikuje rzadko, znacznie częściej nagrywa relacje na Instastory. Jest również aktywny na portalu YouTube gdzie prowadzi swój kanał Amadi, na którym możemy znaleźć przede wszystkim filmy dotyczące walk oraz różnych skandali internetowych, w których brał udział lub które komentował. 

Amadeusz Ferrari – ciekawostki z życia

Kontrowersyjny styl bycia Amadeusza Ferrariego oraz fakt, że zawsze mówi to co myśli sprawia, że często napotyka się on na osoby, które nie życzą mu dobrze. Zaowocowało to nawet napadem w jego własnym mieszkaniu. Jakiś czas temu do jego domu wtargnęło dwóch mężczyzn. Jeden z nich przebrany był za dostawcę pizzy. Gdy Roślik otworzył mu drzwi zaatakowali go maczetami. Amadeuszowi udało się uciec, niemniej jednak odniósł pewne obrażenia dłoni, co stawiało jego dalsze walki pod znakiem zapytania. Organizacja Fame MMA zapewniła mu najlepszą opiekę medyczną, dzięki czemu mógł powrócić do sportu.