Agata Młynarska pokazała synową. Wyglądają jak siostry! [FOTO]

Agata Młynarska (57 l.) z małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem ma dwóch synów: Stanisława (ur. 1985) i Tadeusza (ur. 1989).

Stanisław Kieniewicz specjalizuje się we wspinacze i jest instruktorem tego sportu. Z kolei Tadeusz Kieniewicz pracuje jako operator filmowy w Los Angeles [zobacz tutaj]. I z uwagi na odległość, Agata Młynarska z rzadka ma okazję spotkać się z synem i synową – Sylwią.

 

Tadeusz Kieniewicz – https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

I tak nawet krótkie spotkanie z synową, dało Agacie Młynarskiej wiele radości:

 

Dziś miałam 3 pełne godziny radości ze spotkania z Sylwią, żoną Tadzia.
Widuję ich bardzo rzadko, mieszkają za oceanem, a jak już są, to ustawia się do nich kolejka. Uwielbiam ich energię, pomysły, wyobraźnię i życiowe podejście do tego, co robią.

– napisała o Tadeuszu i Sylwii.

 

Młynarska nie kryła też swojego zauroczenia synową:

 

Jestem dumna z naszej Sylwii. Jej dojrzałość, spokój i uśmiech dają mi poczucie, że Tadek trafił pod najlepszy z możliwych adresów! Razem są silni i wiem, że wielkie rzeczy przed nimi. Sylwio kochana, dziękuję za ten czas razem❤️❤️❤️❤️❤️ Jesteś naszym skarbem!

 

Dziennikarka zamieściła swoje zdjęcie z Sylwią i to co zwraca uwagę, to niespotykane podobieństwo obydwu kobiet! Nie bez przyczyny mówi się, że często synowie wybierają kobiety podobne do swoich matek. Ale Agata i Sylwia wyglądają niemal jak siostry! 🙂

 

Zobacz też:

Wiśniewski za kratkami. “Nawet nie wiem co mam powiedzieć…” – komentuje Xavier.

 

https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

 

https://www.instagram.com/p/CcBZnyuP6xE/