Odnaleziono 9-latka zaginionego w Zakopanem. Trudno uwierzyć, z KIM spędził noc!

W miniony weekend do Zakopanego ze swoją mamą przyjechał 9-letni Oliwier. Do miasta dotarli po południu i niedługo potem chłopiec zniknął.

Co ciekawe, matka chłopca, jego zaginięcie zgłosiła dopiero w kilka godzin później tj. około 21.30 w niedzielę 14 sierpnia. Od razu wszczęto poszukiwania i były one prowadzone na szeroką skalę.

 

9-letni Oliwier odnalazł się dziś (15.08.2022). Na zakopiańskich Krupówkach chłopca dostrzegł patrol funkcjonariuszek policji. 

 

https://www.facebook.com/Policja.Zakopane

 

Jak informował Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji:

 

Mały jest w dobrym stanie, wezwaliśmy do niego karetkę. Lekarz nie stwierdził u niego żadnych ran czy obrażeń. Dziecko było jednak wyziębnięte i mocno przejęte całą sytuacją*

 

Według informacji Onetu, 9-letni Oliwier noc miał spędzić w opuszczonym budynku w towarzystwie bezdomnych. Ludzie ci ponoć zaopiekowali się dzieckiem – dali mu jeść, pić i razem z nimi spędził noc.

 

Policja w Zakopanem na razie nie komentuje tych doniesień. Nie wypowiadała się także na temat zachowania matki oraz ewentualnych konsekwencji, jakie miałaby ponieść kobieta za niedopilnowanie dziecka. 

 

 

 

*źródło/cyt. onet

 

 

 

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.