12-letnia DZIEWCZYNA wystąpiła w programie, ponieważ chciała POMÓC tacie wybrać nową partnerkę. Po tym, co tam powiedziała grożono jej ŚMIERCIĄ!

12-letnia Anastazja to dziewczynka, która nie boi się trudnych rozmów i chętnie je podejmuje. Jej pewność siebie i śmiałe wypowiedzi wyraźnie nie przypadły do gustu widzom bardzo popularnego w Rosji programu. Pod jej adresem momentalnie pojawiło się tysiące wulgarnych komentarzy z groźbami. Internauci nazwali ją min. “obrzydliwą” i “gnidą”. Poszło o jej wypowiedź na temat jednej z kobiet, która ubiegała się o względy jej ojca.

 

 

Młoda Rosjanka powiedziała, że tata zasługuje na normalną, interesującą kobietę, “z którą będzie miał o czym porozmawiać”. Aluzja nie spodobała się kandydatce, jak i prowadzącej, która zaatakował Bogu ducha winne dziecko i określiła ją mianem”obłudnicy” i osobą “dziesięć razy gorszą od teściowej”. Kobiecie wyraźnie nie przypadło do gustu, że Anastazja, jak na swój wiek jest zbyt inteligentna i według niej “mówi jak kobieta w średnim wieku”.

 

 

W obronie córki stanął jej tata, który przyznał, że jest “bardzo bezpośrednią osobą i nazywa rzeczy po imieniu”. Mężczyzna przyznał, że dziękuje Bogu za tak mądre dziecko. Innego zdania są Internauci, którzy stanęli po stronie kandydatki i prowadzącej show. Anastazji grożono śmiercią i zwyzywano od najgorszych. Dziewczynka jest na tyle odważna, że postanowiła zabrać głos w tej bulwersującej sprawie. 12-latka skrytykowała organizatorów programu i określiła ich ludźmi, którzy podburzają innych do nienawiści. To oni nakręcili spiralę hejtu i teraz muszą się z tego gęsto tłumaczyć. Wideo z programu możesz zobaczyć TUTAJ.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *