Żony polskich piłkarzy “robione” taśmowo?! Najnowsze ZDJĘCIA na to wskazują… Zabawmy się w “znajdź różnice”!

Oczywiście żony piłkarzy nie cierpią, jeżeli kojarzy się je głównie z profesją męża… Wciąż łudzą się, że wmówią społeczeństwu, że zasłynęły swoim istnieniem. Choćby nie wiadomo, jak się starały, no to wybaczcie drogie panie, ale to nazwisko męża zwróciło na Was uwagę – nic więcej.

 

Oczywiście każda twierdzi, że jest niepowtarzalna i oryginalna. Prześledziliśmy ostatnie stylówki najbardziej zdesperowanych Wags i cóż za zdziwienie, że pani Lewandowska, Boruc i Łuczenko-Szczęsna ubierają się praktycznie tak samo… Nie mówiąc już o fryzurze i makijażu. Aż takie z nich psiapsiółki? Czy po prostu nie mają własnego gustu? Może panie z przaśnym stylem boją się, że będą odstawać od gwiazd show biznesu, więc lepiej żywcem zżynać z manekinów?

 

No cóż pewnych cech nie kupisz za pieniądze, ale przynajmniej wszystkie fanki mogą być pewne, co w tym sezonie jest modne: marynarka w kratkę, koszulka rockowego zespołu i jeansy – skoro są trzykrotnie skopiowane przez największe celebrytki, to nie może być przypadek.

 

Ciekawe, co by było, gdyby ubrały się tak samo i spotkały np. na meczu… Lewa poleciałaby pewnie odrzutowcem się przebrać, a reszta… Być może kiedyś się o tym przekonamy.

Może będzie ku temu okazja. Zobacz poniższe zdjęcia i wskaż różnice:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *