Znana YOUTUBERKA NIE ŻYJE! Zabili ją hejterzy…

W ostatnim czasie coraz więcej jest gwiazd, którzy zyskali swoją sławę dzięki internetowi. Youtuberzy, blogerki, gwiazdy instagrama, vlogerzy stają się równie atrakcyjni dla reklamodawców, jak gwiazdy filmowe czy muzycy, dlatego jest ich coraz więcej. Zostają najsilniejsi. Niektórzy zyskują bogactwo i rozpoznawalność – przecież w internecie zaczynał Justin Biebier, czy Jessica Mercedes.

 

Jedną z takich gwiazd stawała się również 16 letnia Hannah Stone, która prowadziła kanał na YouTubie (około 400 tys, subskrybentów) i konto na Instagramie (ok.65 tys. obserwatorów). Nie do końca są znane okoliczności śmierci nastolatki. Oficjalnie wiadomo, że umarła w szpitalu wśród bliskich, ale w internecie mówi się  o samobójstwie. Są pogłoski, że dziewczyna była ciężko chora, jednak od jakiegoś czasu wyraźnie było widać, że nie radzi sobie z hejtami, które przy takiej aktywności zawsze są. Dostawał mnóstwo obraźliwych komentarzy i chamskich wiadomości. Nagle z bardzo aktywnej w sieci, przestała zupełnie cokolwiek zamieszczać.

 

Karierę w internecie często robią właśnie nastolatkowie, którzy nie do końca są świadomi na jaką krytykę się narażają. Kusi ich sława, popularność i pieniądze…a nie każdy jest na tyle silny, żeby zapłacić za nie swoją prywatnością, którą hejterzy mieszają z błotem.

 

Okoliczności śmierci nastolatki zapewne prędzej, czy później wyjdą na jaw. Umarła tydzień przed 17 urodzinami…

Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie cierpienia rodziców.

źródło: pudelek.pl, instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *