ZDOBYWCZYNI Oskara żyje w TRÓJKĄCIE! Z jednym ma dzieci, z drugim erotyczne doznania… Gwiazdy to potrafią się ustawić!

Wczoraj tytułowa aktorka świętowała swoje 57 urodziny. Czego by życzyć kobiecie, która żyje jak chce. Nie patrzy na konwenanse, zasady, spełnia swoje zawodowe marzenia,a w domu czeka na nią dwóch mężczyzn.

 

Mowa o Tildzie Swinton, bardzo charakterystycznej aktorce, która w 2008 otrzymała Oskara za rolę drugoplanową. My ją kojarzymy przede wszystkim z ekranizacji “Opowieści z Narnii”, z filmów “Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” i “Niebiańskiej plaży”. Nigdy nie spodziewalibyśmy, że ma tak ciekawe życie intymne. Z jednej strony ojcem jej dzieci jest starszy, odpowiedzialny mężczyzna, ale jej kochankiem młodszy o 18 lat malarz. Dla każdego znalazła rolę przy swoim boku. Co więcej aktorka zdradza, że jej mężczyźni lubią się i akceptują. Czasami nawet wychodzą gdzieś razem. Tilda nazywa ich “wielką rodziną”, która wspólnie spędza czas nawet w podróżach.

 

Chciałoby się rzec, że skoro im to pasuje… Na naszym polskim gruncie już dawno była taka “wielka rodzina” u Michaliny Wisłockiej, ale niestety wiadomo, że na dłuższy czas nie miało to prawo się udać.

 

Być może w Hollywood będzie inaczej, przecież ten świat wydaje się być tak abstrakcyjny, że wszystko jest tam możliwe.

źródło: pikio.pl, Instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *