28 września 2023

27-letnia kobieta twierdzi, że brała udział w seksualnej orgii z duchami. Teraz opisuje swoje doznania! (wideo)

Historia pewnej Brytyjki jest w każdym tego słowa znaczeniu “niezwykła”. Amethyst Realm wyznała ostatnio na antenie telewizji śniadaniowej ITV This Morning, że uprawiała seks z duchami! Jakby tego było mało 27-letnia kobieta pochwaliła się, że robi to regularnie od 12 lat. Podczas rozmowy z prowadzącymi program opowiedziała krok po kroku, o tym jak wygląda inicjacja seksualna z osobą z zaświatów. Przyznała, że w domu, gdzie mieszka wraz z mężem wyczuwała czyjąś obecność, kiedy chłopaka nie było w domu zaczęła zastawiać seksualną pułapkę.

 

 

Założyła zmysłową bieliznę i przy nastrojowym świetle czekała na niego w sypialni. Myślała, że nic z tego nie będzie, zaczynała zasypiać i wtedy się zaczęło. Brytyjka tak opisuje tą niezwykłą chwilę

 

 

 

“Zaczęło się od energii, a później to stało się doznaniem fizycznym. Czułam ucisk na moich udach i oddech na szyi. Czułam się wtedy bezpiecznie. Uprawiałam seks z duchem. To można poczuć, ale to ciężkie do wytłumaczenia. To było jednocześnie uczucie ciężaru i nieważkości. Fizyczny oddech i głaskanie, ale także energia.”

 

 

27-latka twierdzi, że choć nie doszło między nią, a duchami do fizycznego kontaktu, to regularnie podczas miłosnych spotkań z nimi doznaje orgazmu, a każdy z nich zapewnia jej inne wrażenia. Z jednym z duchów romansowała regularnie przez 3 lata, jednak wszystko popsuł mąż, który wrócił wcześniej do domu. Prowadzący rozmowę nie potrafili ukryć zdziwienia opowieściami Amethyst. Na sam koniec kobieta przyznała, że jej największym marzeniem jest zajść w ciąże  z jednym z niewidzialnych kochanków.

 

“Sporo ostatnio czytałam na temat ciąży fantomowej. Istnieje możliwość, że duch jest w tobie, ale ludzie po prostu jeszcze nie wiedzą co zrobić, by mógł przyjść na świat.”

kp

źródła: dailymail.co.uk, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz