Zamiast NOŻYCZKAMI obcina włosy KLIENTÓW przy pomocy SIEKIERY! Ten FRYZJER swoją niekonwencjonalną metodą zadziwia cały ŚWIAT! (wideo)

Daniil Istomin z Nowosybirska to przykład na to, że fryzjerstwo nieustannie się zmienia, a fryzjerzy, dla zdobycia nowych klientów wprowadzają bardzo niekonwencjonalne metody obcinania włosów. Mężczyzna robi to bowiem przy pomocy siekiery! Kładzie głowę klienta/klientki na pniu jednak nie po to by wykonać dekapitację, a nieco skrócić  fryzurę.

 

 

Rosjanin znalazł świetny sposób na biznes i jak sam przyznał nie narzeka na brak klientów. “Jest wielu chętnych, którzy chcą przekonać się na własnych włosach jak pracuję i poczuć dreszcz adrenaliny”. Fryzjer, który przyjmuje ludzi w swoim salonie w Nowosybirsku stał się prawdziwą sensacją w swoim rodzinnym mieście. Jak przyznał przyjeżdżają do niego ludzie  z różnych stron kraju, ma nawet klientów z samej Moskwy!

 

 

Szalony fryzjer twierdzi, że obcinanie włosów przy pomocy siekiery jest dla niego zdecydowanie łatwiejsze niż przy użyciu nożyczek. Mężczyzna jest chwalony przez osoby, który skorzystały z jego usług. Wielu z nich zamierza wrócić do niego ponownie.

 

źródła: noizz.pl, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *