Wiktoria Gąsiewska i jej brat trafili do więzienia!

23-letnia Wiktoria Gąsiewska popularnością znacznie przewyższa swojego starszego brata, jednak także i on jest aktorem. Teraz obydwoje trafili do więzienia!

Mateusz Gąsiewski (25 l.) grał w serialach “Magda M.” czy “Wszystko przed nami”, a obecnie oglądać go możemy w serialu “Na Wspólnej”. Najnowszy projekt, w jakim bierze udział opiera się na kontrowersyjnej koncepcji.

 

https://www.instagram.com/wiktoria_gasiewska/

 

>>>Dlaczego udawaliście super małżeństwo? Szczera odpowiedź Marcina Hakiela!

 

Otóż uczestnicy programu w TV4 pt. “Wielka Ucieczka” wcielają się w więźniów. I tak Wiktoria Gąsiewska oraz jej brat trafili do więzienia. Zadaniem rodzeństwa jest ucieczka zza krat i poradzenie sobie w trudnych warunkach.

 

Punktem wyjścia akcji jest więzienna cela, z której ucieka dwoje bohaterów odcinka. Są ubrani w czerwone uniformy, nie mają komórek, gotówki, kart płatniczych ani zapisanych numerów telefonów do znajomych. Ich tropem podąża trzech strażników – zdeterminowanych, by złapać zbiegów najszybciej, jak to możliwe*

– czytamy w opisie programu.

 

https://www.instagram.com/wiktoria_gasiewska/

 

Uciekinierzy do akcji włączają zwykłych ludzi, bo tylko na ich pomoc mogą liczyć:

 

…muszą liczyć jedynie na wsparcie zwykłych ludzi napotkanych po drodze. Żadnym pojazdem nie mogą poruszać się dłużej niż 20 minut. Podczas ucieczki mogą wchodzić tylko do publicznie dostępnych budynków, takich jak stacja kolejowa czy wielopoziomowy parking*

 

Udział danej pary w programie kończy się wtedy, gdy zostaną złapani lub jeśli uda im się pozostać na wolności przez 4 godziny.

 

W programie wystąpi też między innymi Michał Wiśniewski z córką, Ewa Kasprzyk, Iwona Pavlović, Paulina Sykut-Jeżyna, Marcin Miller czy Akop Szostak. “Wielka Ucieczka” już od 8 maja 2022 r. w TV4.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska)

 

 

https://www.instagram.com/p/CcnwYWjjTai/

 

https://www.instagram.com/p/CcQRFnMjKUs/

 

*cyt. tv4.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.