W miesiąc SCHUDNIESZ 10 kg! Wystarczy ODSTAWIĆ TO!

W miesiąc SCHUDNIESZ 10 kg! Wystarczy ODSTAWIĆ TO!

Ciągle próbujesz schudnąć i nie wychodzi, kolejne diety nie przynoszą efektu. Wydajesz fortunę a waga stoi w miejscu? Spróbuj bezkosztowego rozwiązania – a nawet możesz na tym zaoszczędzić. Wystarczy z codziennej diety odstawić… cukier. W każdej postaci.

Cukier działa jak heroina. Naukowcy nie mają wątpliwości, co do uzależnienia od cukru. Abyśmy chcieli jeść jedzenie nasz mózg musi je kojarzyć z przyjemnym bodźcem. Wtedy chcemy do tego wracać.

Eksperyment na szczurach pokazał, że zwierzęta, którym serwowano posiłek raz na 12 godzin oraz ciągle dostępną wodę z cukrem do picia po miesiącu wykazywały zachowania jak osoby uzależnione od substancji psychoaktywnych.

Co więcej zabierając szczurom cukier z wody zauważono ich agresywne zachowanie, zupełnie tak jak człowiek na tzw. „głodzie”.

Przed i po odstawieniu cukru [KLIKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Odstawienie cukru, to także szansa na oczyszczenie z toksyn. Jakie są efekty cukrowego detoksu po 30 dniach? Spadek wagi o kilka kilogramów, więcej energii, nawet brak bólu głowy czy jakichkolwiek problemów ze wzdęciami. W ciągu pierwszego tygodnia waga potrafi spać o ponad kilogram, jednak pierwsze 7 dni osoby, które zdecydowały się na ten ruch określają jako „katorga”.