Iza Krzan o nowym wyzwaniu. “To był miesiąc wycięty z życia”

Izabella Krzan (28 l.) od 2017 roku pracuje w Telewizji Polskiej. Zaczynała od programu “Lajk”, następnie została prowadzącą “Koło Fortuny”, a od 2021 roku “Pytania na Śniadanie”.

Ostatnio jednak Izabella Krzan stanęła przed sporym wyzwaniem. W efekcie przez miesiąc była całkowicie wyłączona ze swojego dotychczasowego życia i pracy.

 

https://www.instagram.com/izabellakrzan/

 

Od stycznia 2023 r. w TVP emitowany jest nowe show “Kamper Polska”, a jego gospodynią została Iza Krzan. To właśnie ten program wyłączył prezenterkę z innych projektów.

 

5 par znanych influencerów wyrusza kamperami w trasę po dzikich zakątkach naszego kraju. (…)

 

Do tej pory wolny czas spędzali głównie przed komputerem, teraz spędzą miesiąc w podróży, na łonie natury, bez specjalnych wygód. Non-stop razem, w małej przestrzeni, w słońcu i deszczu. Często bez prądu, bez posiłku, bez prysznica, klimatyzacji, a nawet… automatycznej skrzyni biegów. To będzie wielki test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie Hel-Bieszczady czekać będzie na nich wiele ciekawych zadań, a na mecie nawet 100 tysięcy złotych dla najlepszego duetu.

– czytamy w opisie programu.

 

I tak przez miesiąc, Izabela praktycznie nie widziała się ze swoim partnerem – Dominikiem. Jak mówiła w rozmowie z Super Expressem:

 

To był miesiąc wycięty z życia, ponieważ nie było mnie w domu. Z drugiej strony, to był miesiąc pełen niesamowitych przygód i spotkań z fantastycznymi ludźmi. Czułam, że spełniam swoje kolejne marzenie, ponieważ realizowałam program, o jakim zawsze marzyłam, w którym pierwszy raz byłam jedyną prowadzącą, a program jest tak naprawdę moim programem*

 

Zapewniła jednak, że w jej związku jest wszystko w porządku. Rozłąka była czasem, by zatęsknić i zobaczyć życie z innej perspektywy.

 

>>>Dariusz Pachut z “odważnym” wyznaniem. Napisał TO o sobie i Dodzie!

 

 

*cyt.se.pl