W czasie PORODU ważył 7,4 kg i był DWUKROTNIE WIĘKSZY niż normalne dzieci. Aktualnie CHŁOPIEC skończył 7 miesięcy i DZIŚ WYGLĄDA tak! (foto)

Reuben Gwyn Soloa Jones od chwili narodzin był wyjątkowym dzieckiem i znacznie różnił się od swoich rówieśników. Chłopiec tuż po przyjściu na świat mierzył 57 cm, a ważył aż 7,4 kilograma, jego masa przewyższała wagę innych dzieci dwukrotnie. Chłopiec aktualnie skończył 7 miesięcy wciąż waży więcej niż rówieśnicy jednak jego rodzice robią wszystko, by czuł się u nich dobrze i pokochali go takim jaki jest.

 

Mały Nowozelandczyk, który przyszedł na świat w maju ubiegłego roku urodził się poprzez cesarskie cięcie. Normalny poród z oczywistych względów nie wchodził w grę. Na szczęście lekarze nie stwierdzili u niego poważnej choroby, a kiedy wraz z rodzicami opuszczał szpital ubrano go w ciuszki, jakie noszą 7 miesięczne maleństwa.

 

Dziś Reuben to 7- miesięczny chłopiec, który jest bardzo pogodnym dzieckiem, jednak wciąż zmaga się ze swoim problemem. Waży 11,5 kg i mierzy 81 cm, co i tak jest bardzo dużym wynikiem, ponieważ maluchy w jego wieku ważą średnio o 5,6 kg mniej. Ludziom ciężko uwierzyć, że Reuben ma zaledwie 7 miesięcy. Każdy kto go spotka daje mu roczek. Rodzice bardzo go kochają i zaakceptowali jego wygląd, ponadto wróżą mu, że czeka go kariera gracza Rugby.

 

 

 

źródła: parenting.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *