28 września 2023

Chłopiec który zagrał w filmie “Uwolnić orkę” to dziś 37 letni dojrzały mężczyzna. Zobacz jak aktualnie wygląda filmowy Jesse. (foto)

Kto z nas nie pamięta filmowego klasyku, jakim w latach 90 ubiegłego wieku był film pt “Uwolnić orkę”. W rolę głównego bohatera, chłopca o imieniu Jesse, który zaprzyjaźnił się z dzikim ssakiem wcielił się Jason James Richter. Podczas castingu do produkcji o sympatycznej orce został wybrany z pośród 400 kandydatów chętnych do zagrania w filmie.

 

fot.instagram.com

Dzieło okazało się hitem i przyniosło ogromny sukces na całym świecie. Producenci w ciągu następnych lat zdecydowali się nakręcić jeszcze dwie kolejne części filmu o losach sympatycznego stworzenia i jego nastoletniego przyjaciela. Później Richter pojawił się jeszcze na ekranie w trzeciej części dzieła pt. “Niekończąca się opowieść”.

 

fot.instagram.com

Dziś Jason skończył 37 lat i nadal występuje w wielu filmach. Ostatnio widzowie mieli okazję zobaczyć go na szklanym ekranie w takich produkcjach jak “3 Solitude” i “Driver”. Prócz tego ma jeszcze wiele innych talentów. Przez pięć lat swojej kariery występował jako muzyk. Grał na gitarze w zespole rockowym Blue Root, następnie przeniósł się do grupy o nazwie Fermata.

fot.instagram.com

kp

źródła: kobieta.onet.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz