Twórcy “Wieśka Tico” nagrali PARODIĘ “PITBULLA”! Czwarta Fala zaangażowała do swojego filmu SIOSTRY GODLEWSKIE! TEN FILM JEST HITEM! Zobacz!

Kabaret Czwarta Fala od dłuższego czasu próbowali przebić się na YouTubie, ale dopiero zeszły rok przyniósł im popularność! Wszystko za sprawą “Wieśka Tico”, czyli przeróbką hitu Fonsiego “Despacito”. To własnie ten teledysk sprawił, że stali się numerem 2 na polskim YouTubie zaraz za “Miłością w Zakopanem” Sławomira w 2017 roku. Teraz chłopaki znowu atakują nowym hitowym filmem – parodią “Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi.

 

Vega, reżyser który nie boi rozmawiać się z gangsterami, mafiozami, kryminalistami i…pielęgniarkami zdziwi się, że fabuła jego filmu została obsadzona w piekarni!

 

Czwarta fala zadbała o “vegowskie” szczegóły. W ich parodii pojawił się mięśniak w stylu “Stracha” i niebezpieczne kobiety – siostry Godlewskie. Co więcej nie brakuje szybkich samochodów, przemocy i mocnej muzyki. Brzmi poważnie? Parodia jest przerażająco śmieszna….

 

Zobaczcie sami! Vega może się zdenerwować…

źródło: youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *