Tom Malcolm pokazał się z dziewczyną. “Jest dla mnie jak…”

Tom Malcolm to syn Moniki Richardson i Jamiego Malcolma. Tomasz David urodził się w 2001 roku.

Syn Moniki Richardson ma zespół Aspergera (zaburzenie ze spektrum autyzmu), mimo to angażuje się w wiele różnych projektów. Dziennikarka już dawno chwaliła się, że Tom Malcolm pracuje jako dostawca jedzenia, chłopak wystąpił też w serialu “Szkoła” i interesuje się modelingiem.

Tomasz jest aktywny w social mediach i wczoraj pokazał swoje zdjęcie z dziewczyną.

 

jako model – https://www.instagram.com/tommalcolmofficial17/

 

Na fotografii widzimy go z Nikolą Nadrowska, która trenuje fitness i występuje w zawodach bikini fitness. Zdjęcie pochodzi z balu licealnego w Arizonie:

 

Nigdy nie byłem na balu w moim polskim liceum, z powodu Covid-19, ale potem przypomniałem sobie, że byłem na balu w moim amerykańskim liceum w Arizonie 2019 🇺🇸.

 

Tom Malcolm, który przyznaje, że ma bardzo wysoką samoocenę i powodzenie u dziewczyn, wyznał jednak, że fitneska jest dla niego jak siostra:

 

Moja beastie @alszerbikini [Nikola Nadrowska – przyp red.], która jest dla mnie jak siostra, idzie dziś wieczorem na bal maturalny i przypomniała mi o tych cudownych czasach, które zdarzają się tylko raz w życiu, i jakie mam szczęście, że udało mi się to zrobić pomimo pandemii Covid-19. 

 

Wygląda więc na to, że Tom jest nadal wolny!

 

z Nikolą – https://www.instagram.com/tommalcolmofficial17/

 

https://www.instagram.com/p/CZAKc6-scZQ/