Ta AKTORKA była NA SZCZYCIE… Teraz nikt jej NIE chce ZATRUDNIĆ! Co się dzieje z ZAPOMNIANĄ serialową gwiazdką? Pamiętasz ją?

Jej kariera zaczęła się dosyć szybko. Zagrała w najpopularniejszym polskim serialu “M jak miłość” i od razu pokochała ją cała Polska. Nic dziwnego, że zaraz dostała główną rolę w polsatowskim serialu “Hotel 52”. Jej gwiazda błyszczała coraz jaśniej…po to, żeby równie szybko zgasnąć.

 

Laura Samojłowicz nagle odeszła z “M jak miłość” i widzowie musieli pożegnać się z postacią Majki, którą uwielbiali. Aktorka mogła sobie na to pozwolić, bo właśnie dostała główną rolę w Polsacie. Niestety często powtarzano opinie, że bardzo źle się z nią pracuje, jest zarozumiała i wydaje jej się, że jest najważniejsza. Nie opinia ekipy planu spowodowało, że Laura odeszła z serialu w atmosferze skandalu. Młoda aktorka oskarżyła reżysera, że przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu. Zarzuty oddalono, a on straciła pracę i reputacje. Nikt z branży nie chciał mieć z nią nic wspólnego.

 

Wyjechała za granicę, gdzie odnalazła w sobie zamiłowanie do muzyki. Plotkuje się, że musiała dorabiać jako opiekunka do dzieci, żeby mieć pieniądze na utrzymanie. Wróciła do kraju, wzięła udział a “The Voice of Poland”, ale żaden juror jej nie wziął do swojej ekipy. Ostatnio była na ściance z okazji 17 lecia Paprockiego i Brzozowskiego. Na razie tylko ścianki jej pozostały, nikt nie pali się do zatrudniania zarozumiałej aktorki.

 

No cóż, niektórym się wydaje, że seriale to wyrocznia kariery. Za szybko Laura obrosła w piórka, a teraz została boleśnie oskubana. Show biznes tak szybko nie zapomina…ale zobaczymy, może jeszcze o niej usłyszymy.

Zobaczcie aktualne zdjęcia i wideo z programu TVP2 z 2016 roku, nic dziwnego, że się nie dostała…

źródło: YouTube, plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *