28 listopada 2023

SZOK! NOSOWSKA zawiesiła działalność zespołu HEY, bo woli śmieszkować w Internecie?! (+filmiki)

Katarzyna Nosowska razem ze swoim zespołem obchodzi w tym roku jubileusz 25 lecia istnienia zespołu i z tej okazji…ogłosiła wstrzymanie działalności zespołu.

 

Od jakiegoś czasu Nosowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie prawie każdego dnia publikuje kilkusekundowy filmik ze swoim karykaturalnie zmienionym wizerunkiem. Zazwyczaj wyśmiewa się z własnych kompleksów, co trzeba przyznać jest całkiem zabawne. Jednak jej wyjątkowa aktywność na mediach społecznościowych wzbudziło kontrowersje, czy oby to nie jest powód zawieszenia działalności zespołu. Szczególnie dała do myślenia wypowiedz Nosowskiej u Kuby Wojewódzkiego:

 

“Pomyślałam, że ten mój Instagram jest taki martwy, nic się nie dzieje, są słabe zdjęcia. I postanowiłam coś wrzucić. Nagle widzę, że 960 osób to ogląda. Zobaczyłam, że ożywili się, więc wrzuciłam kolejne. I zażarło. A przy 30. filmiku pomyślałam sobie, że ja się tego boję, bo to straszne. To miało być dla jaj, ale w komentarzach ludzie zaczęli pisać, że się uśmiechają. I wtedy stwierdziłam, że może mam jakąś misję. Nie śpiewać, tylko rozśmieszać ludzi”.

 

Każdy, kto choć trochę zna wizerunek Nosowskiej to wie, że nie jest aż tak płytką osobą, jak inne blogerki. We wczorajszej rozmowie powiedziała, coś co wyjaśnia wszystkim, jaki jest powód jej decyzji:

“Nie było tak, że wszyscy na raz powiedzieliśmy: a może byśmy to zatrzymali? Pomyślałam, a mam specyficzne podejście do życia, że to, iż istniejemy 25 lat jest taką bazą wypadową, która daje nam poczucie bezpieczeństwa, i że to ostatni moment dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla mnie, żeby na podstawie własnej, przemyślanej decyzji, odrzucić linę asekuracyjną. Chciałam zobaczyć, kim jestem, bez tej odsłony siebie, jaką jest Hey”.

 

Na osłodę wrzucamy kilka filmików Nosowskiej, bo naprawdę mogą poprawić humor 🙂

“A ja żem jej powiedziała Kaśka” NAGRYWAJ DALEJ!

https://www.instagram.com/p/BZiNL-znPqg/?taken-by=nosowska.official

https://www.instagram.com/p/BZatkIun_YD/?taken-by=nosowska.official

https://www.instagram.com/p/BZZEf_Gng7r/?taken-by=nosowska.official

https://www.instagram.com/p/BZVjbeenwYZ/?taken-by=nosowska.official

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *