To się nazywa wejście! Celebrytce z “BIG BROTHERA” podczas PROGRAMU NA ŻYWO spadła spódnica…a tam PENIS! Zobacz wideo! (+18)

“Big brother” to program, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Chociaż w Polsce zaprzestano nagrywania kolejnych edycji, to wciąż pamięć o Frytce, Gulczasie, czy Manueli nie zniknęła. Na zawsze zostaną kojarzeni z tym programem, choćby Frytka bardzo chciała inaczej.

 

W Wielkiej Brytanii program nadal cieszy się niegasnącą popularnością, bo doczekał się już 21 edycji… Tym razem do domu “Wielkiego brata” są zaproszeni celebryci. To oni będą zamknięci i obserwowani przez telewidzów.

 

Na początku stycznia był program na żywo podczas, którego oficjalnie gwiazdy wchodziły do domu “Wielkiego brata”. Jedną z nich była znana z australijskiego Idola i programu “RuPaul’s Drag Race”, konkursie drag queen Courtney Act. Niestety podczas programu na żywo “Big brothera” miała przykrą przygodę.

Podczas jej pełnego wdzięku występu spadła jej spódnica odsłaniająca przyklejonego taśmą penisa. Chociaż próbowała szybko się zasłonić to i tak mnóstwo osób zdążyło zrobić zdjęcia i zamieścić w sieci. No taka “kinder niespodzianka”… Jedno jest pewne, takiego wejścia nie miał nikt!

 

Nie zdziwi nas, jeżeli okaże się, że ta spódnica tak sama nie spadła, bo dzięki temu oglądalność na pewno wzrosła! Taki show biznes!

 

Zobacz wideo:

https://www.instagram.com/p/BdlXH71gDar/?taken-by=bbuk

źródło: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *